Sieci kabloweWAŻNE

11 kanałów w oknie otwartym Telewizji Osobistej

Z okazji dnia dziecka w oknie otwartym Telewizji Osobistej pojawi się aż 11 kanałów z dwóch pakietów – Młodsze Dzieci i Starsze Dzieci.

Przez cały czerwiec Klienci Netii otrzymają dostęp do kanałów dla dzieci z dwóch pakietów. Najmłodsi znajdą coś dla siebie na takich kanałach, jak MiniMini+, BBC CBeebies, Nick JR, Boomerang, Top Kids HD, Baby TV, Duck TV HD. Są to kanały z pakietu Młodsze dzieci. Dzieci w wieku szkolnym będą mogły oglądać bezpłatnie część oferty pakietu Starsze dzieci. Netia, wspólnie z nadawcami, postanowiła zaprezentować w Telewizji Osobistej Cartoon Network, teleTOON+ HD, Nickelodeon Polska oraz Nickelodeon HD.

MiniMini+ (pozycja 99) jest kanałem przeznaczonym dla dzieci w wieku 2-6 lat. Oferuje bezpieczne programy bez przemocy oraz naukę przez zabawę. To również edukacyjne produkcje własne, powstałe we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz wyjątkowa Rybka MiniMini będąca przyjaciółką wszystkich maluchów. Dzieci znajdą tu programy ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak: „Oktonauci”, „Wissper”, „Peppa” czy „Bob Budowniczy”. BBC CBeebies (pozycja 101) przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 7 roku życia. Program przez całą dobę nadawany jest z polskim dubbingiem. Nick JR (pozycja 102) to polskojęzyczna wersja amerykańskiego kanału dziecięcego Nick Jr. Całodobowa oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Na kanale można obejrzeć m.in: „Dora poznaje świat”, „Wspaniałe zwierzaki” oraz „Fifi niezapominajka”. Boomerang (pozycja 103) nadaje programy dla dzieci powyżej 6 roku życia. Można na nim znaleźć klasyczne seriale wytwórni Hanna-Barbera, Warner Bros. oraz MGM. Klasyczne bajki, takie jak „Denver” czy „Sabrina”, można obejrzeć na kanale Top Kids HD (pozycja 107). Baby TV (pozycja 104) to kanał telewizyjny z własnymi produkcjami, przeznaczony dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Stacja Duck TV HD (pozycja 105) skierowana jest do najmłodszych dzieci w wieku do 3 lat oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje filmy animowane.

Dla trochę starszych dzieci przygotowane zostały 4 kanały. Cartoon Network (pozycja 112) to klasyczny program emitujący najpopularniejsze filmy animowane na świecie oraz seriale. teleTOON+ HD (pozycja 113) to program dla dzieci w wieku szkolnym od 6 do 12 lat. Kanał stawia na rozrywkę, zabawę, przygodę oraz humor we własnych produkcjach oraz serialach i filmach z największych światowych wytwórni. Nickelodeon HD (pozycja 116) jest klasycznym amerykańskim kanałem dla dzieci i młodzieży, a Nickelodeon Polska (pozycja 114) jest jego polską wersją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *