PolecaneSATinfo24.plSieci kablowe

Koniec kanałów CBS w UPC Polska

Z dniem 01. lipca UPC Polska wycofa ze sfej oferty programowej kanały CBS Action, CBS Europa i CBS Reality.

 

Treść informacji jaka otrzymał portal SATinfo24.pl:

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usługi telewizyjnej, dążąc przy tym do utrzymania racjonalnej proporcji pomiędzy ofertą kanałów w poszczególnych kategoriach, a ceną. Dlatego po wygaśnięciu dotychczasowej umowy, porozumienie nie będzie kontynuowane. Podkreślamy przy tym, że strategią UPC jest stałe rozwijanie portfolio oczekiwanych przez naszych klientów kanałów, także w jakości HD.

Dodatkowo, ze względu na zmieniające się trendy wśród konsumentów, zależy nam na dalszym inwestowaniu w rozwój oferty treści na żądanie. Ponad 2000 filmów i seriali dostępnych jest w bibliotece MyPrime. Warto podkreślić, że stale zwiększamy portfolio kanałów dostępnych w naszej ofercie oraz rozbudowujemy ofertę VoD.

Ponadto za pośrednictwem usługi Horizon GO można oglądać swoje ulubione kanały w domu i poza domem. Niedawno uruchomiliśmy nową funkcjonalność Replay TV, która umożliwia oglądanie programów do 7 dni wstecz i jest ona dostępna na dekoderach Horizon.

Klienci, dla których kanały CBS są gwarantowanymi, otrzymują informację o możliwości wcześniejszego rozwiązania Umowy z tego tytułu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *