DVB-TMediaZapowiedzi TV

Bear Grylls uczy sztuki surwiwalu w telewizji Metro

Już we wtorek, 13 czerwca Metro zaprosi na serię “Bear Grylls: Szkoła przetrwania”. Po raz pierwszy w bezpłatnej telewizji widzowie będą mieli okazję śledzić przygody słynnego podróżnika, który w atrakcyjny i przystępny sposób pokazuje, jak przeżyć w najbardziej wymagających miejscach planety.

 

Bear Grylls podbił serca publiczności, przybliżając surwiwal na niespotykaną wcześniej skalę. Popularność przyniósł mu program „Szkoła przetrwania”, który w wielu krajach odniósł ogromny sukces i zyskał miano kultowego, a Grylls – dzięki niemu – miliony fanów.

Telewizja METRO zaprasza na dokumentalną serię z łowcą przygód. W kolejnych odcinkach serii „Bear Grylls: Szkoła przetrwania” widzowie będą mieli okazję obserwować zmagania w wodzie, na lądzie, w górach i na pustyni. W pogoni za przygodą Bear Grylls przemierzy pół świata, odwiedzi jego najniebezpieczniejsze rejony i pokaże, jak poradzić sobie w każdych warunkach – często posiłkując się tylko tym, co znajdzie w dzikim i nieprzyjaznym otoczeniu. Celem jego podróży będą m.in.: Szkocja, Australia, ale i pustynia Mojave oraz niedostępne tereny Gruzji, gdzie będzie walczył z upałem, brakiem wody, dzikimi zwierzętami i głodem.

Telewizja METRO wyemituje również dwa odcinki specjalne serii. Pierwszy z nich odkryje kulisy pracy nad poszczególnymi częściami serii – jak powstawały niebezpieczne ujęcia i dlaczego w szkole przetrwania nie ma miejsca na duble. Kolejny zaprezentuje widzom 25 najbardziej spektakularnych wyzwań, które Bear Grylls podjął w czasie swoich przygód.

Dla widzów programu telewizja METRO przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest m.in. smartfon Huawei P10. Wystarczy między 14 a 30 czerwca wejść na stronę Metro.tv/beargrylls i odpowiedzieć na pytanie „Gdzie w Polsce szukać przygody na miarę Beara Gryllsa?”. Szczegóły konkursu można znaleźć na Metro.tv i na Facebooku.

Premierowe odcinki serii „Bear Grylls: Szkoła przetrwania” pojawią się w telewizji METRO już we wtorek, 13 czerwca – emisja od wtorku do piątku o godz. 9:35.

Od wtorku, 20 czerwca telewizja METRO zaprasza na program również po południu – od poniedziałku do piątku o godz. 17:05.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *