Zapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale CBS Action

W czerwcu kanał szczególnie poleca uwadze cykl Czerwcówka z CBS Action, w ramach którego w długi weekend, od czwartku do niedzieli 15-18 czerwca, obejrzeć będzie można filmowe i serialowe maratony.

 
W nadchodzącym miesiącu będzie można zobaczyć również cykl Zbrodniczy czerwiec, a w nim m.in. takie filmy, jak„Tropiciel”, „Wyrok” czy „Amber Frey: Świadek oskarżenia”.
W czerwcu na kanale zagości także 5. sezon serialu „Zdrówko!”, który przedstawia perypetie grupy stałych bywalców pewnego bostońskiego baru.
Maraton z serialem: Grom w raju – 1. sezon
Czwartek i piątek 15 i 16 czerwca od 6:00 do 17:00
Służący niegdyś w marynarce wojennej Spencer i Martin “Bru” Baker pracują obecnie jako najemnicy angażowani do wykonywania trudne misji za wysokie kwoty. W realizacji zleceń wykorzystują ultraszybką, świetnie wyposażoną łódź motorową o nazwie „Grom”, którą Spencer pierwotnie zbudował na zlecenie rządu. Dwójka przemierza otwarte wody i przeżywa rozmaite przygody.
WYSTĘPUJĄ: Hulk Hogan, Felicity Waterman, Carol Alt
Maraton z serialem: najlepsze odcinki serialu „Nieśmiertelny” – 3. i 4. sezon
Sobota i niedziela 17 i 18 czerwca od 6:00 do 17:00
Duncan MacLeod to członek klanu Connorów obdarzony nieśmiertelnością. Żyje we współczesnym społeczeństwie, lecz usiłuje ukrywać swą tożsamość. Dowiaduje się bowiem, że grozi mu niebezpieczeństwo ze strony innych nieśmiertelnych, którzy będą starali się zgładzić go przed czasem zgromadzenia. Nie jest to jednak jedyne zagrożenie: na Duncana poluje także tajemnicza społeczność śmiertelnych, którzy określają się jako „obserwatorzy”.
WYSTĘPUJĄ: Adrian Paul, Stan Kirsch, Jim Byrnes
Żar dwóch słońc
Czwartek, 15 czerwca o 20:40
Bez żadnego ostrzeżenia, w błysku białego światła nagle znika Księżyc. Po chwili następuje drugi błysk – i to ostatnia rzecz, jaka zostaje w pamięci mieszkańców Ziemi. 11 miesięcy później apokalipsa wciąż trwa – nasza planeta została wessana przez tunel czasoprzestrzenny i dosłownie wywrócona na drugą stronę. Cywilizacja upada, podczas gdy Ziemią wstrząsają kolejne, dziwaczne katastrofy. Grupa bohaterów stara się przetrwać i znaleźć bezpieczną przystań, nim będzie za późno.
WYSTĘPUJĄ: Andrew J Katers, Alexa Mansour, Tonya Kay
Klub tajnych agentów
Piątek, 16 czerwca o 17:00
Dla całego świata Ray Chase jest tylko niezgrabnym, zarośniętym sprzedawcą zabawek, którego żona zmarła kilka lat temu; jego syn, Jeremy, rzadko go widuje – Chase cały czas przebywa na wyjazdach służbowych. Mało kto wie, że Ray Chase jest tajnym agentem, który podróżuje po całym świecie, by wypełniać sekretne, ważne dla pokoju na Ziemi misje.
WYSTĘPUJĄ: Hulk Hogan, Matthew McCurley, Lesley-Anne Down
Burza stulecia
Piątek, 16 czerwca o 20:40
Ziemia jest niszczona przez tajemnicze, czerwone trąby powietrzne. Jedyną szansą na powstrzymanie burzy jest małomiasteczkowy geniusz i jego projekt, przygotowany na targi nauki. Czy jemu i jego przyjaciołom uda się przetrwać na tyle długo, by aktywować urządzenie?
WYSTĘPUJĄ: David Sutcliffe, Mitch Pileggi, Erica Cerra
Ostatni patrol
Sobota, 17 czerwca o 17:00
Akcja rozgrywa się w Kalifornii – czy też raczej w tym, co z niej pozostało. Nastąpiła prawdziwa katastrofa – wskutek ogromnego trzęsienia ziemi, sięgającego 9,5 stopnia w skali Richtera, Kalifornia odłączyła się od reszty kontynentu wzdłuż uskoku San Andreas. Zaledwie 400 sekund zmieniło na zawsze oblicze Ameryki.
WYSTĘPUJĄ: Dolph Lundgren, Sherri Alexander, Joe Michael Burke
Lavalantula 2
Sobota, 17 czerwca o 20:40
Niespotykana ilość lejów kresowych wybucha na terenie Florydy – to zaś doprowadza do przebudzenia nowego gniazda plujących ogniem Lavalantul, które zaczynają siać ogniste spustoszenie na całej przestrzeni słonecznego stanu.
WYSTĘPUJĄ: Steve Guttenberg, Michael Winslow, Michele Weaver
W otchłani Loch Ness
Niedziela, 18 czerwca o 20:40
Po niemal 30 latach od spotkania z Nessie, które skończyło się katastrofą, James Murphy wierzy, że w końcu udało mu się namierzyć potwora w Jeziorze Górnym. Jego przypuszczenia zostają potwierdzone, gdy przerażeni mieszkańcy sennych okolic jeziora odkrywają obecność wodnego stwora żądnego krwi. Murphy musi odnaleźć leże istoty, nim ta znów kogoś zabije.
WYSTĘPUJĄ: Brian Krause, Niall Matter, Donnelly Rhodes
ZBRODNICZY CZERWIEC
TROPICIEL
Czwartek, 1 czerwca o 21:00
Connor Spears, prywatny detektyw pracujący w Los Angeles, otrzymuje wiadomość od swojego dobrego przyjaciela, Ricka Tsunga. Okazuje się, że Kim, siostra Ricka i jednocześnie dziewczyna Spearsa, została porwana przez gang. Wkrótce wychodzi na jaw, że Kim jest zamieszana w wojnę z rosyjską mafią i Spears jest jedyną osobą, która może uratować dziewczynę.
WYSTĘPUJĄ: Casper Van Dien, Francoise Robertson, Russell Wong
Wyrok
Środa, 7 czerwca o 21:00
Carl Upchurch od zawsze był kryminalistą. Podobnie jak wiele innych osób z jego kręgu, wkroczył w świat przestępczy za młodu – zmusiło go do tego jego pozbawione nadziei dzieciństwo. W więzieniu Carl zyskuje dostęp do edukacji i poznaje religię, dzięki czemu zdaje sobie sprawę, że jest w stanie kształtować swoją przyszłość. Jeśli zaś podobni jemu młodzi mężczyźni zdaliby sobie z tego sprawę, również oni mogliby zmienić swoje życie na lepsze.
WYSTĘPUJĄ: Omar Epps, Dana Delany, Bentley Mitchum
Amber Frey: Świadek oskarżenia
Czwartek, 8 czerwca o 21:00
Film przedstawia pełną bólu drogę, jaką przebyła Amber Frey od momentu, w którym poznała czarującego Scotta Petersona aż do dnia składania przez nią w sądzie obciążających jej kochanka zeznań w sprawie, która wstrząsnęła całym narodem.
WYSTĘPUJĄ: Janel Moloney, Terry Kinney, Nathan Anderson
Zaminowana wyspa, cz. I i II
Środa, 14 czerwca – cz. I o 21:00, cz. II o 22:50
Po ataku morderczych piratów grupka ocalałych pasażerów rejsu turystycznego ucieka na znajdującą się nieopodal opuszczoną wyspę. To jednak nie koniec ich zmagań – jeden z piratów podążył za ocalonymi na wyspę, by sabotować działania grupy, która usiłuje wydostać się z beznadziejnej sytuacji.
WYSTĘPUJĄ: Antonio Sabato Jr., Joanna Cassidy, Craig McLachlan
Miłość, kłamstwa i morderstwo, cz. I i II
Środa i czwartek, 21 i 22 czerwca o 21:00
Opowieść oparta na faktach. Ojciec zmusza córkę i szwagierkę do zamordowania jego żony. Córka trafia do więzienia – kiedy jednak dowiaduje się, że jej ojciec ponownie się ożenił i wiedzie szczęśliwe życie, postanawia walczyć.
WYSTĘPUJĄ: Clancy Brown, Sheryl Lee, Moira Kelly
Na śmierć i życie, cz. I i II
Środa i czwartek, 28 i 29 czerwca o 21:00
Historia koncentruje się na losach przyjaźni pomiędzy Harrisonem Burnsem, błyskotliwym studentem korzystającym ze stypendium, a Constantem Bradleyem, ambitnym synem bogatego przemysłowca. Harrison wchodzi w pełen przywilejów świat Bradleya w trakcie lata spędzanego w nadmorskiej miejscowości.
WYSTĘPUJĄ: Patrick Dempsey, Sherilyn Fenn, Craig Sheffer
 
 

Zdrówko!Sezon 5. od 14 czerwca poniedziałku do piątku od 17:00 (po dwa odcinki)
Doceniony przez widzów na całym świecie serial komediowy przedstawia perypetie grupy stałych bywalców baru prowadzonego przez byłego miotacza drużyny Red Sox. Barwni bohaterowie serialu, którzy przychodzą do bostońskiego baru by pić lub pracować, dzielą się ze sobą swoimi doświadczeniami i historiami życiowymi. Serial zdobył 28 statuetek Emmy.
WYSTĘPUJĄ: Ted Danson, Rhea Perlman, John Ratzenberger

 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *