Zapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale CBS Reality

W czerwcu kanał szczególnie polec uwadze kontynuację serialu dokumentalnego „Nastoletni mordercy”, będącego produkcją własną CBS Reality.
 
W nadchodzącym miesiącu CBS Reality poleca również premierowe odcinki 9. sezonu serii „Na miejscu zbrodni”, która zapewnia dreszcz emocji związany z rozwiązywaniem zagadki oraz sprawia, że widz ma wrażenie jakby sam był na miejscu zbrodni.
W czerwcu CBS Reality zachęca także do oglądania kolejnych sezonów serialu dokumentalnego „Na straży wybrzeża”, w którym widzowie będą mogli poznać realia pracy strażników patrolujących i chroniących najważniejsze nowozelandzkie szlaki wodne.
NASTOLETNI MORDERCY
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
NOWE ODCINKI
Kontynuacja w niedziele o 22:00
Czy to możliwe, aby młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w życie, zdolni byli zabijać, i to, w pewnych przypadkach, swoich własnych rodziców? Niestety takie sytuacje się zdarzają – w wielu krajach i w wielu różnych odsłonach. Czy nastoletni mordercy to wcielone zło czy też ofiary wadliwego systemu społecznego? Poprzez zeznania kluczowych świadków, archiwalne nagrania i rekonstrukcje wydarzeń, program dokumentalny „Nastoletni mordercy” będzie starał się odpowiedzieć na to i wiele innych pytań w 11 poruszających odcinkach.
NA MIEJSCU ZBRODNI
Sezon 9. – PREMIERA
Od 12 do 19 czerwca w dni powszednie o 21:00
Ktoś popełnił zbrodnię… Lecz natłok dowodów i wskazówek oznacza także natłok myśli i podejrzeń. Program „Na miejscu zbrodni” przenosi widza na miejsce zdarzenia, tak aby on sam mógł przyjrzeć się poszlakom i spróbować rozwikłać sprawę.
Seria zapewnia dreszcz emocji związany z rozwiązywaniem zagadki oraz sprawia, że widz ma wrażenie jakby sam był na miejscu zbrodni.
NA STRAŻY WYBRZEŻA
Sezon 5.- 8. – PREMIERA
Od 19 czerwca w dni powszednie od 19:00 (po cztery odcinki). Kontynuacja w lipcu.
Nowa Zelandia posiada jedną z najdłuższych linii brzegowych na całym świecie – żeglarstwo i plaże w dużej mierze ukształtowały tożsamość tego kraju. Godny pozazdroszczenia, morski charakter tego miejsca wyróżnia się na tle całego świata. Seria „Na straży wybrzeża” przedstawia pracę ludzi patrolujących i chroniących najważniejsze nowozelandzkie szlaki wodne.
Pracownicy ministerstwa rybołówstwa oraz oficerowie morskiej policji walczą z takimi zagrożeniami, jak świetnie zorganizowane międzynarodowe siatki kłusowników, gangi, które ogołacają dno morskie z cennych ślimaków paua w przerwach pomiędzy uprawą konopii siewnych, czy w końcu nielegalne kłusownictwo ryb i skorupiaków.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *