Sport w TV

Drugi sezon "Przyjazne Motocyklistom" w Motowizji

Od czwartku 24 sierpnia na antenie Motowizji zagości drugi sezon programu Przyjazne Motocyklistom. Pokażemy gdzie warto bywać, szkolić się, czy nawet jeść, jeżeli podróżujemy motocyklem. Premierę każdego z 12 odcinków nowego sezonu oglądać będzie można w czwartki o godz. 21:20 tylko w Motowizji.
 
Nowy sezon Przyjazne Motocyklistom
Zakręcona na punkcie dwóch kółek, energetyczna para prowadzących, Ola Kutz i Robert Skawiński wyrusza w trasę by podejmować wyzwania, poruszać emocje i pobudzać pasje. Odwiedzają wyjątkowe miejsca, biorą udział w najważniejszych imprezach motocyklowych, przedstawiają nietuzinkowych ludzi i wystrzałowych pasjonatów. Program jest zatankowany pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem. Widzowie dowiedzą się gdzie warto jeździć, szkolić się i rozwijać, które miejsca są przyjazne motocyklistom, jakie akcje społeczne i inicjatywy podejmują miłośnicy jednośladów i dlaczego bycie motocyklistą daje tyle radości.
– Z nami jazda jest non stop… zawsze na wysokich obrotach i z dobrą energią. Rozbawiamy, uczymy, odkrywamy, wzruszamy, spełniamy marzenia, podejmujemy wyzwania, budujemy bliskie relacje i łączymy nasze pasje mówią Ola i Robert.
Co zobaczymy na początku?
Ola i Robert, zaczynają swoją przygodę od wizyty nad polskim morzem. Odwiedzają miasto Ustka i Dolinę Charlloty, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza „Charlotta Enduro Extreme”. Przyjeżdżają na miejsce już dzień wcześniej, żeby porozmawiać z organizatorem zawodów, Marcinem Spirowskim o jego marzeniu, które właśnie się spełnia i zobaczyć jak powstaje tor w samym porcie. Prowadzący pierwszy raz spróbują swoich sił na trialu! Widzowie zobaczą też oczywiście same zawody i zmagania zawodników, którym pogoda nie ułatwiła pokonywania przeszkód. Oprócz tego w programie będą również przejażdżki motocyklem “Spiry” po plaży, wiele cennych rad, szanty i stłuczone szyby. To wszystko w pierwszym odcinku drugiego sezonu Przyjazne Motocyklistom, oczywiście w Motowizji.
Na drugi sezon Przyjazne Motocyklistom zapraszamy w każdy czwartek o godz. 21:20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *