Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecaneSport w TV

Marek Papszun dołącza do Canal+ Sport

Jeden z najbardziej obiecujących i zdolnych polskich szkoleniowców. W minionym sezonie poprowadził Raków Częstochowa do tytułu mistrzowskiego, a sam został wybrany najlepszym szkoleniowcem sezonu 2022/23. Teraz były trener klubu z Częstochowy sprawdzi się w nowej roli. Marek Papszun dołącza do redakcji CANAL+ w charakterze eksperta w magazynach i programach piłkarskich oraz komentatora spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy. Architekt sukcesów obecnych Mistrzów Polski eksperckim komentarzem podzieli się z widzami już w najbliższą niedzielę w programie LIGA+ EXTRA. Początek transmisji w CANAL+SPORT i CANAL+ online o 22:00.

 

Marek Papszun w Rakowie Częstochowa pracował od 2016 roku. Przez siedem lat wprowadził klub z trzeciego poziomu rozgrywek na sam szczyt. Dwukrotnie jako zwycięzca podnosił Puchar i Superpuchar Polski, a w sezonie 22/23 sięgnął po pierwsze w historii częstochowskiego zespołu mistrzostwo kraju. Podczas pracy w Rakowie Marek Papszun otrzymał wiele nagród indywidualnych, między innymi tytuły Trenera Sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy, Trenera Roku w plebiscycie tygodnika „Piłka Nożna” oraz kilkukrotnie zostawał wyróżniony mianem Trenera Miesiąca Ekstraklasy.

Szkoleniowiec prowadził aktualnych Mistrzów Polski w 288 spotkaniach. Ich bilans to aż 166 zwycięstw, 63 remisy i 59 porażek. Do CANAL+ oraz CANAL+ online oprócz solidnego doświadczenia Papszun wnosi  więc przede wszystkim zakulisową znajomość funkcjonowania klubu oraz piłkarskiej szatni.

Nowy sezon piłkarskiej Ekstraklasy to także nowe odsłony popularnych programów i magazynów. Ligowy weekend otwierać będzie SUPERPIĄTEK, na sobotnie wieczory zaplanowane jest podsumowanie piątkowo-sobotnich meczów w magazynie LIGA+. W niedzielę w najlepszym ligowym magazynie w Polsce – LIGA+ EXTRA – Krzysztof Marciniak oraz Bartosz Gleń poruszą najważniejsze tematy każdej kolejki. Na koniec każdej serii gier, w poniedziałkowy wieczór, CANAL+ zaproponuje widzom lżejsze spojrzenie na weekendowe mecze w programie Filipa Surmy EKSTRAKLASA PO GODZINACH.

Dopełnieniem oferty telewizyjnej (CANAL+) oraz streamingowej (CANAL+ online) w tym sezonie będą  także formaty dostępne w kanałach Social Media CANAL+. Internauci będą mogli śledzić bieżące wydarzenia ekstraklasowe w takich programach  jak np. LIGA GRA oraz PIŁKARSKI MŁYN. Na kanale YouTube CANAL+ SPORT kontynuowany będzie cykl felietonów wideo Mateusza Rokuszewskiego pt. ROKI WYJAŚNIA, a także skróty meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *