Media

Siódma edycja Nagrody KRRiT im. dr. Pawła Stępki rozpoczęta

KRRiT po raz siódmy przyzna nagrodę za najlepszą pracę naukową oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych.

 

 

W 2018 roku po raz siódmy zostanie przyznana Nagroda im. dr. Pawła Stępki ustanowiona przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Radę Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Współorganizatorami Konkursu są dwa wydziały Uniwersytetu Warszawskiego: Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.

Przyznawana przez KRRiT nagroda w konkursie na najlepszą rozprawę doktorską oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych, jest wyrazem pamięci zmarłego tragicznie Pawła Stępki, wieloletniego pracownika Biura KRRiT, wybitnego młodego badacza specjalizującego się w dziedzinie mediów, autora kilkudziesięciu artykułów i analiz poświęconych europejskiemu i polskiemu rynkowi mediów.

O nagrodę w kategorii „Najlepsza rozprawa doktorska z dziedziny mediów elektronicznych” mogą ubiegać się autorzy niepublikowanych rozpraw doktorskich obronionych na uczelniach publicznych i niepublicznych w roku 2017. Uhonorowana rozprawa może zostać opublikowana przez Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW, a autor otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez KRRiT.

W kategorii „Najlepsze wydawnictwo naukowe i popularnonaukowe z dziedziny mediów elektronicznych” mogą brać udział autorzy wydawnictw naukowych, w tym opublikowanych rozpraw doktorskich obronionych w 2017 roku, rozpraw habilitacyjnych i popularnonaukowych upowszechniających wiedzę o mediach elektronicznych, których pierwsze wydanie ukazało się w języku polskim. Zwycięzca otrzyma dyplom oraz nagrodę pieniężną.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej KRRiT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *