Zapowiedzi TV

Telewizja Republika rusza w Polskę

Od 1 sierpnia zespół Telewizji Republika rusza w wakacyjną trasę po Polsce. Rozpoczynamy od Muzeum Powstania Warszawskiego – w tym najważniejszym dla Polaków dniu będziemy relacjonować obchody wybuchu Powstania.

Do pierwszego września odwiedzimy między innymi Piotrków Trybunalski, Kalisz, Wrocław , Szczecin, Puszczę Białowieską. Będziemy tam, gdzie jest dobra zmiana i tam, gdzie Polacy na nią jeszcze czekają.

Pokażemy najpiękniejsze zakątki Polski, będziemy na ważnych dla naszych rodaków wydarzeniach. Codziennie rano od 7 do 10 i po południu od będziemy nadawać relację z miejsca, gdzie jesteśmy: będą rozmowy, lokalne wydarzenia i ciekawe rozmowy.

Na bieżąco będziemy informować o naszej trasie i jakie miejscowości odwiedzimy.

Poprzednio zespół Telewizji Republika był na wakacyjnym wyjeździe w 2014 roku – akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem wśród widzów. Chcemy po raz kolejny pokazać się na żywo, odwiedzić naszych telewidzów w ich miejscowościach. Jest to dla nas niezwykle ważne, tym bardziej, że poszerza się grono naszych odbiorców.

Jak wynika z badań AMR pracowni Nielsen wprowadzone od maja nowe programy („Pod przykryciem”, „Geopolityczny tygiel”, „Major Krysztopa”, „Magazyn wojskowy” „10.04.10”) cieszą się rosnącą popularnością. Według Nielsena na wysokim poziomie oglądalności utrzymują się także inne stałe programy oraz pasmo publicystyczne – z badań wynika, że w prime time oglądalność Telewizji Republika jest porównywalna do Polsat News a w niektórych okresach jest wyższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *