MediaZapowiedzi TV

Wakacje z telewizją Metro

Metro to telewizja dla każdego, która wyjaśnia świat ten bliski i daleki, pokazuje pasje i przygody, bez gwiazd i celebrytów, bez polityków i obyczajowych kontrowersji. W czerwcu br. kanał odnotował 10% wzrost w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej.

 

 

Metro zapewnia swoim widzom rozrywkę na najwyższym poziomie! Wśród najlepiej oglądanych propozycji programowych czerwca znalazły się: Jak to jest zrobione (SHR% = 3,26%, AMR% = 0,42%), Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki (SHR% = 2,41%, AMR% = 0,3%) oraz Nie do uwierzenia (SHR% = 1,43%, AMR% = 0,45%).

Wakacje z Metrem zapowiadają się naprawdę ciekawie. Na widzów czeka między innymi program Wydział Weterynarii którego premiera zaplanowana jest na 3 sierpnia o 18:10. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć jak prowadzący (Penn Vet) towarzyszy niewielkiej grupie studentów czwartego roku weterynarii na Uniwersytecie w Pensylwanii podczas jednego z najtrudniejszych momentów w ich życiu zawodowym. Ostatnie miesiące nauki to moment, kiedy trzeba nauczyć się odpowiedzialności, bo za kilka tygodni nie będzie już miejsca na pomyłkę. Twórcy programu śledzą studentów nie tylko w środowisku szpitalnym, ale i w domu!

Oprócz tego, od 4 sierpnia widzowie będą mieli okazję oglądać nominowany do wielu nagród serial Sposób na morderstwo. Serial opowiada o Annalise Keating, świetnej adwokatce z zakresu prawa karnego, która co roku wybiera grupę ambitnych studentów na staż w swojej kancelarii. Z dnia na dzień ich życie zmienia się całkowicie. Tajemnicze morderstwo i niejasne okoliczności sugerują, że to właśnie ona i jej uczniowie stają się głównymi podejrzanymi w śledztwie. Od teraz liczyć się będzie każdy szczegół!

Dane: SHR%, 06.2019 r. YTY; A 16-49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *