MediaZapowiedzi TV

„Warsaw Shore Summer Camp 3” od 3 września na antenie MTV Polska

Już od 3 września o 23:00 na antenie MTV Polska zadebiutuje ósmy już sezon przygód szalonych imprezowiczów. W letniej edycji „Warsaw Shore Summer Camp 3” pojawi się aż ośmioro nowych uczestników – uwielbiający gotowanie fryzjer Jacek, urocza Ilona, trener personalny Bartek, kusicielka Kamila, szalony fan tatuaży Adam „Ryjek”, tancerka i podróżniczka Ania, fan sportów ekstremalnych Marcin i zniewalająca Wiktoria.

Kto z nich dołączy do Ekipowiczów, czyli Eweliny, Joli, Stiflera, Piotrka i Wojtka? Odnalezienie się w imprezowym towarzystwie z pewnością nie będzie łatwe dla nowych uczestników. Najnowszy sezon „Warsaw Shore” wsparty jest kampanią reklamową w klimacie wojskowym. Producentem wykonawczym programu pozostaje Dragon Head.

Format „Warsaw Shore” niezmiennie wzbudza duże zainteresowanie wśród widzów MTV Polska oraz platformy player.pl oraz gromadzi rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Profil programu na FB skupia ponad 525 tys. fanów, 132 tys. obserwujących na Instagramie oraz 12,7 tys. na Twitterze.

Jesienią na antenie MTV Polska zadebiutują również takie programy jak trzeci sezon „Ex na plaży Polska”, „Niemożliwe PL 2” oraz „Taki Lajf 2”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *