MediaZapowiedzi TV

Wiosna na kanale Disney Junior

Na wiosenne dni kanał Disney Junior przygotował wyjątkową ofertę programową dla swoich widzów. W maju wśród propozycji znajduje się m.in. 2. sezon animacji „Pidżamersi”, a także nowe odcinki 1. sezonu uwielbianej „Vampiriny”. Miesiąc wcześniej, w kwietniu, najmłodsi widzowie wyruszą po kolejne szalone przygody z bohaterami serialu „Miki i raźni rajdowcy”.

 

 

 

Pidżamersi – premiera 2. sezonu w maju

Tej wiosny na małe ekrany z drugim, premierowym sezonem powrócą „Pidżamersi”. To serial o perypetiach trójki dzieciaków wiodących na pozór zwyczajne życie. Po zapadnięciu zmroku łączą swoje zaczarowane bransoletki, zmieniając się w superbohaterów. Pidżamersi rozwiązują tajemnicze zagadki, walczą z przestępcami oraz przeżywają niesamowite przygody, z których zawsze wyciągają wartościowe wnioski. Gdy ściągają kostiumy, tracą swoje nadprzyrodzone zdolności.

„Pidżamersi” cieszą się niezwykłą popularnością wśród najmłodszych widzów, o czym świadczą wyniki serii – 6,8% udziału wśród dziewczynek w wieku 4-9 lat, wysoki indeks dopasowania do dzieci 4-6 lat (195 AFF, A 4-6) oraz rodziców z dziećmi w wieku 4-9 lat (395 AFF, A 16+ with kids 4-9).

Vampirina – nowe odcinki 1. sezonu w maju

W maju stacja Disney Junior zaprasza najmłodszych widzów na nowe odcinki „Vampiriny”.  Młoda, urocza wampirza dziewczynka o imieniu Vampirina musi zmierzyć się z wyzwaniami bycia „tą nową w mieście”. Jej rodzina przeprowadza się bowiem z Transylwanii do Pensylwanii, by otworzyć „straszny” hotel dla upiorów i goblinów. Vampirina szukając przyjaciół zrozumie, że chociaż łatwiej się wmieszać w tłum rówieśników, to warto jednak podkreślać swoją wyjątkowość.

Premierowe odcinki serialu osiągnęły wysoki udział wśród dziewczynek w wieku 4-9 lat (8,9% SHR%). Są także dobrze dopasowane do najmłodszych widzów oraz rodziców z dziećmi (188 AFF, A 4-7; 206 AFF, A 16+ with kids 4-9)*.

Miki i raźni rajdowcy – nowe odcinki 1. sezonu już w kwietniu

W kwietniu „Miki i raźni rajdowcy” ponownie wyruszą pełnym gazem po zupełnie nowe przygody. Miki wraz z wiernymi przyjaciółmi: Minnie, Pluto, Goofym, Donaldem i Daisy – zabierze widzów na pełną humoru i energii rajdową przygodę. „Miki i raźni rajdowcy” to szalone wyścigi w niesamowitych samochodach, zaskakujące perypetie z doskonale znanymi przyjaciółmi i ważna lekcja o współpracy, przyjacielskiej rywalizacji i sportowym duchu.

Tylko w lutym 2018 r., serial obejrzało niemal 1,7 mln widzów! Seria jest także bardzo dobrze dopasowana do rodziców z dziećmi w wieku 4-9 lat (278 AFF, A 16+ with kids 4-9). 

Dane: NAM, I-II 2018; *28 X – 26 XI 2017, 6:00-20:59, SHR%; AFF, Programmes; II 2018, COV A4+, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *