MediaZapowiedzi TV

10. odcinek 4. sezonu "Fear the Walking Dead" na AMC

Już 20 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje 10. odcinek drugiej części 4. sezonu „Fear the Walking Dead” (powtórka tego samego dnia o 22:00). Pogoda nie ma litości nad ocalałymi. Burza przybiera na sile. Tymczasem Alicia musi rozliczyć się z bolesną przeszłością szukając schronienia przed nieubłagalnymi siłami natury. Autorem scenariusza do odcinka zatytułowanego „Close Your Eyes” jest Shintaro Shimosawa, a reżyserem Michael E. Satrazemis.

Zaraz po emisji serialu „Fear the Walking Dead”, o 23:00, zapraszamy na program „Talking Dead: Fear Edition”, prowadzony przez Chrisa Hardwicka. Do gospodarza programu dołączą producent wykonawczy, Andrew Chambliss, aktorka, piosenkarka i fanka serialu, Deborah Joy Winans, a także Mercedes Mason, która wciela się w rolę Ofelii Salazar.

Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba, a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem.  W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać.   Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace i Jenna Elfman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *