MediaZapowiedzi TV

10. sezon serialu Detektyw Murdoch w styczniu na kanale Epic Drama

Metodyczny i dziarski detektyw, który w rozwiązywaniu najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto wykorzystuje nowatorskie techniki śledcze, powraca w nowym sezonie!

 

Detektyw Murdoch, uznany i popularny w wielu krajach serial kryminalny, powraca w 10. sezonie.

Premierowe odcinki będzie można oglądać na kanale Epic Drama od 4. stycznia 2021 r., w dni powszednie o 20.30.

10. sezon Detektywa Murdocha rozpoczyna się w wielkim stylu. Główny bohater pragnie szczęśliwego życia u boku swojej żony, dr Julii Ogden, i snuje plany zbudowania nowego domu. Niemniej Murdoch nie wie, że Julia po cichu cierpi z powodu poczucia winy – zabiła bowiem swoją prześladowczynię, psychotyczną Evę Pearce.

Próbując zapomnieć o swoim lęku, Julia Ogden zaprasza swoją nowo przyjezdną przyjaciółkę, Suzanne Atherly (Samanthę Bond, Downton Abbey) oraz jej córkę, na bal debiutantek, aby oswoiły się z nowym miejscem. Niestety wystawne wydarzenie zmienia się całkowicie, gdy ktoś morduje jedną z kobiet pragnących poślubić najatrakcyjniejszego kawalera w Toronto.

W kolejnych odcinkach Detektyw Murdoch oraz jego żona muszą stanąć twarzą w twarz z przypuszczeniem, że z ich winy w więzieniu siedzi niewinny człowiek. Wskazuje na to fakt, że ich dowody w sprawie zostają zakwestionowane przez nowe badania sądowe. Małżeństwo powróci do okropnej przeszłości – momentu, w którym poznali mordercę przekonanego, że posiadł go diabeł.

Constable Crabtree kontynuuje swój związek z tancerką burleski, Niną Bloom (Erin Agostino, 18 to Life), a także decyduje się otworzyć warsztat samochodowy wraz ze swoim bratem Samuelem. Jednak niedługo Constable poznaje nieustraszoną reporterkę, Louise Cherry (Bea Santos, Darken) i wkrótce ich wzajemne zainteresowanie staje się oczywiste.

W międzyczasie, ulegając namowom Julii, Rebecca James (Mouna Traoré) kontynuuje naukę, by zostać lekarzem w Medical College for Women.

Murdochowi asystuje także młody, skrupulatny detektyw Watts (Daniel Maslany, Four in the Morning). Wydarzenia z jego życia okazują się leżeć u podstaw jego niekończącego się dochodzenia w sprawie grupy zaginionych kobiet. Jest zuchwały i szorstki, ale jego determinacja w rozwiązywaniu spraw prowadzi służby do nietypowej komuny.

W sezonie 10. gościnnie pojawią się:
Samantha Bond (Downton Abbey, Die Another Day)
Alex Paxton-Beesley (Wynonna Earp)
Daniel Maslany (Four in the Morning)
Bea Santos (Darken)

Czy byłbyś dobrym detektywem?

Poniżej oraz w załączeniu znajdziesz zagadkę kryminalną, której celem jest pomoc Detektywowi Murdochowi w rozwiązaniu sprawy śmierci Lorda Johna Jonesa. Czy opierając się jedynie na zeznaniach podejrzanych uda Ci się wskazać sprawcę?

Pierwszych 10 osób, które poprawnie wytypuje mordercę i wyśle odpowiedź na tego maila, otrzyma nagrodę!

 

 

Premiera 10. sezonu serialu Detektyw Murdoch już dziś o 20.30 na kanale Epic Drama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *