DVB-TPolecane

10 urodziny kanału PULS 2 (wideo)

W niedzielę 17 lipca nadawany przez Telewizję Puls kanał Puls 2 obchodzi 10. urodziny. Na widzów czekają nowe znakomite tytuły, niespodzianki od Puls Kids – m.in. własna produkcja dla dzieci oraz Wielka Jubileuszowa Loteria, która rusza w połowie lipca.

 

Ogólnopolski kanał uniwersalny Puls 2, obok siostrzanego TV Puls, już od 10 lat zapewnia widzom najlepszą rozrywkę. W ramówce znajdziemy m.in. polskie i zagraniczne seriale, wśród nich serial kryminalno-obyczajowy „Dzielnica strachu” z Andrzejem Młynarczykiem, Agatą Załęcką, Filipem Gurłaczem, Lechem Dyblikiem i Bogdanem Kalusem, emocjonujące programy (m.in. „Rinke. Na krawędzi 2”) i filmy fabularne.

 

 

– Od 10 lat jesteśmy obecni z Puls 2 w każdym polskim domu, gdzie codziennie dostarczamy wartościową i zróżnicowaną rozrywkę. Zapraszamy naszych widzów do świętowania tego pięknego jubileuszu: w połowie lipca ruszamy w Puls 2 z Wielką Loterią, w której codziennie przez kilkadziesiąt dni będzie można wygrać nagrody pieniężne. Szykujemy również nowe, ciekawe programy, w tym m.in. nowy sezon serialu „Dzielnica strachu”.mówi Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Pasmo Puls Kids liderem wśród dzieci

Od marca 2020 roku Puls 2 zaprasza na codzienne, wielogodzinne pasmo Puls Kids z najlepszymi, najbardziej jakościowymi i co najważniejsze – bezpiecznymi – animacjami od wiodących producentów i dystrybutorów.

– Na początku roku świętowaliśmy drugie urodziny pasma Puls Kids. Nasz zespół starannie selekcjonuje ofertę, wybierając tytuły uwielbiane przez dzieci a jednocześnie pilnując, aby animacje w ramach Puls Kids były bezpieczne i przyjazne. Bardzo nas to cieszy, że nasze starania doceniają widzowie – szczególnie ci najmłodsi, którzy pokochali Puls Kids, oraz ich rodzice, którzy nam zaufali. Od premiery Puls Kids, kanał Puls 2 jest niezmiennie liderem wśród dzieci z wynikiem 29,5% w naziemnej telewizji cyfrowej* oraz 12% udziału w widowni dziecięcej**.mówi Dariusz Dąbski i dodaje: – Mamy nadzieję, że nasze pasmo Puls Kids nadal będzie liderem, aczkolwiek ubolewamy nad tym, że nasza przewaga konkurencyjna została osłabiona przez nierówne traktowanie nadawców komercyjnych w procesie zmiany standardu nadawania telewizji naziemnej. Od poniedziałku 4 lipca br. kanał dla dzieci należący do nadawcy publicznego znalazł się na uprzywilejowanej pozycji: jest nadawany w podwójnym, starym i nowym standardzie, i widzowie znajdą go bez problemu – w odróżnieniu od naszych kanałów. Mimo to nie poddajemy się, a na jesień szykujemy wiele nowości.

W ofercie pasma Puls Kids znajdują się tak mocne tytuły jak m.in.: „Smerfy”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Bing”, „Ciekawski George” i wiele innych.

Jesienią Puls 2 szykuje na Puls Kids sporo premier, m.in.: nowe odcinki „Psiego Patrolu”, „Tomka i przyjaciół” czy „Smerfów”, oraz seriale jak „Rogata ekipa” czy „Gus. Mały wielki rycerz”. Animacje w ramach Puls Kids można oglądać od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 i w sobotnie poranki.

Serial animowany z Jeżykiem Puls Kids

Ambasadorem Puls Kids jest Jeżyk, którego wraz z jego przyjaciółką Sprężynką można spotkać na antenie Puls 2 w serii zabawnych krótkich form animowanych.

Jeżyk jest przewodnikiem po świecie Puls Kids, dzieci mogą się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną: w sklepach dostępna jest pluszowa maskotka Jeżyka oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych o przygodach Jeżyka i zabawnej Sprężynki.

– Cały czas rozwijamy świat naszego Jeżyka – pod koniec roku pojawi się na rynku gra planszowa i puzzle, rozpoczęliśmy także prace nad własną produkcją – animowanym serialem, którego bohaterem będzie Jeżyk.podsumowuje Dariusz Dąbski.

Uzupełnieniem pasma Puls Kids jest obecność on-line: strona pulskids.pl oraz profile na Facebooku, TikToku, Instagramie i YouTube, gdzie można obejrzeć m.in. krótkie formy animowane z Jeżykiem:

 

 

 

 

 

Sobotnie Super Animacje

W każdą sobotę o 20.00 Puls 2 zaprasza do pasma Super Animacje – w programie najpiękniejsze, najpopularniejsze pełnometrażowe filmy animowane. W bogatym katalogu Puls 2 znajdują się takie tytuły jak m.in. „Iniemamocni 2”, „Auta”, „Ratatuj”, „Balerina”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Mała wielka Stopa”, „Kumba”, „Odlot” i wiele innych wspaniałych tytułów z uwielbianymi przez dzieci i rodziców bohaterami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *