Telekomunikacja - Telefony - Promocje

1000 darmowych minut na rozmowy z mamą i nie tylko dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

Każda okazja jest dobra, aby zadzwonić do mamy, a 26 maja warto pamiętać o tym w szczególności. Dlatego też z okazji Dnia Matki T-Mobile przygotował dla klientów na kartę i MIX aż 1000 bezpłatnych minut na wykorzystania na rozmowy telefoniczne. Promocja T-Mobile to pierwsza odsłona nowej, cyklicznej akcji dla klientów na kartę i MIX, w której będą oni otrzymać różnorodne bonusy – zawsze darmowe, bez dodatkowych warunków i przyznawane na 3 dni.

 

 

Dzień Matki to idealny moment, aby dłużej porozmawiać i nadrobić zaległości w rodzinnych opowieściach. Właśnie dlatego użytkownicy T-Mobile na kartę i MIX będą mogli odebrać aż 1000 bezpłatnych minut do wykorzystania na rozmowy komórkowe lub stacjonarne do wszystkich sieci w kraju na 3 dni. Promocję można aktywować od 25 do 27 maja do końca dnia.

Z nowych benefitów mogą skorzystać klienci T-Mobile na kartę i MIX. Aby aktywować darmowy bonus, wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na podany numer:

  • 80401 – użytkownicy T-Mobile na kartę,
  • 80404 – abonenci MIX.

Trzydniowe promocje dla klientów T-Mobile na kartę i MIX będą powtarzana cyklicznie z okazji różnych świąt i rodzinnych wydarzeń, aby użytkownicy operatora mogli swobodnie dzielić się ze sobą ważnymi chwilami.

Dodatkowe informacje o ofercie specjalnej można znaleźć na stronie: www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *