MediaNASZ NEWSPolecane

13 lat Telewizji Silesia

Dokładnie 13 lat temu 29.03.2008 roku Telewizja Silesia rozpoczęła nadawanie. Telewizja Silesia swoim sygnałem już od początku, obejmowała teren całego kraju i nie tylko.

 

Telewizja TVS nadal się rozwija i przygotowuje ciekawe i interesujące produkcje. Niezmiennie jest wierna regionowi z którego się wywodzimy! Śląsk jest dużą częścią tożsamości Telewizji TVS, ale nie zapomina o widzach w całym kraju.

Pomimo ciężkiej sytuacji epidemiologicznej Dyrektor Telewizji Małgorzata Piechoczek podjęła decyzję o nie wstrzymywaniu produkcji nowych audycji, a tych wiosną nie zabraknie.

Przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności Telewizja Silesia nadal dostarcza informacji z woj. Śląskiego za pośrednictwem serwisu Silesia Flesz TVS News a także wraz z Mirek Szołtysek przemierzamy region w poszukiwaniu Pereł Śląska, po to by pokazać kulturę i tradycję regionu szerszej publiczności.

TVS to telewizja, która bawi za sprawą Kabaretowego Klubu Dwójki i Ballady w Kopydłowie, ale też potrafi dostarczyć dreszczyku emocji dzięki kryminalnym serialom: Napisała: Morderstwo, Gwiazda Szeryfa oraz Prawo i Porządek.

Telewizja Silesia to stacja, która dostarcza:

– niezbędnej wiedzy, dzięki produkcjom popularnonaukowym m.in Kierunek Zdrowie z Maria Zawała, Kopalnia Historii

– dużej dawki kultury za sprawą magazynu Dzieje Się z Nina Nocoń i Monika Herman

– muzycznej rozrywki, którą znajdziemy m.in w Szlagierowa Lista z Jacek Swoboda na czele, Koncert Życzeń TVS z Nina Nocoń, Kornelia Maroszek Kola i Jula oraz w audycji dla najmłodszych, Rokolinowy Świat Roko i Colino.

Telewizja Silesia szykuje nowe propozycje, podróżnicze i rowerowe – Na Dwóch Kołach, czy też słodkie i zdrowe – Ooo Ciastko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *