MediaTVPZapowiedzi TV

13-latek objawieniem „The Voice Kids”

Takiego talentu w „The Voice Kids” jeszcze nie było. Marcin Maciejczak podbił serca trenerów i publiczności. Jego występ zachwyca. 

 

 

 

 

 

Talent show TVP2 z najmłodszymi zaskakuje z edycji na edycję a uczestnicy biorący w nim udział robią oszałamiające kariery na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Do grona dotychczasowych nastoletnich gwiazd „The Voice Kids” ma szansę dołączyć 13-letni Marcin Maciejczak z liczącej niespełna 400 mieszkańców wsi Bartochów w województwie łódzkim. Występ chłopca, który na scenie zaśpiewał niezwykle trudny utwór „I’ll Never Love Again” Lady Gagi, zszokował widownię oraz trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele po zaledwie kilku wyśpiewanych taktach.

 

 

Mam niedosyt tego jak śpiewaszstwierdził podekscytowany Baron.

Niesamowity!wyznała zaskoczona Cleo.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy fragment sobotniego występu 13-letniego Marcina, który śpiewem interesuje się od ok. 6 lat. Dodatkowo chłopiec, w domowym zaciszu, nagrywa telefonem klipy, tworzy do nich scenografie i sam je montuje. Mimo bardzo młodego wieku Marcin ma na koncie kilka scenicznych występów przed wielką publicznością.

Bardzo lubię występować na scenie. Czuję się jak ryba w wodziemówi skromny Marcin Maciejczak.

Największymi fanami 13-latka są rodzice, którzy wspierają go w rozwijaniu pasji.

Chcielibyśmy, żeby spełniły się jego najskrytsze marzeniamówi tata Dominik.

Byłam na każdym występie Marcina. Każdy powodował gęsią skórkę i wywoływał łzy w oczachwyznaje wzruszona mama Ewelina.

Podobnego zdania jest także Dawid Kwiatkowski, który nie mógł wyjść z podziwu po występie nastolatka.

Ręce mi się trzęsą po tym, co usłyszałem. Nie używam takich słów w tym programie, szczególnie na tym etapie, ale masz wielką szansę, żeby wygrać ten program. Naprawdę! – mówił oszołomiony Dawid Kwiatkowski, po czym dodał: – Marcin jest indywidualistą w tym co robi. Wygląda tak jak ja 6—7 lat temu ale śpiewa lepiej niż ja. Czuję, że kryje się w nim wielka artystyczna dusza.

Cały występ Marcina będziecie mogli usłyszeć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2

Wtedy dowiemy się także, który trener będzie miał szczęście pracować z uzdolnionym 13-latkiem. Jak się dowiedzieliśmy, tak zażartej dyskusji wśród trenerów „The Voice Kids” dotychczas nie było.

Fot. Jan Bogacz / TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *