Od 4 stycznia program „Skandaliści” będzie się rozpoczynał o nowej porze: 19:30

Od 4 stycznia program „Skandaliści” będzie się rozpoczynał o nowej porze: 19:30, czyli o pół godziny wcześniej niż dotąd. Emisja niezmiennie w sobotnie wieczory. Nie zmienia się też formuła programu: nadal gośćmi Agnieszki Gozdyry będą ludzie, którzy budzą kontrowersje, którzy mówią i robią to, na co innym nie starcza odwagi. Gościem pierwszego odcinka w 2020 roku będzie Artur Ligęska.

 

 

 

 

 

 

Autorzy programu „Skandaliści” będą poruszać tematy, które emocjonują Polaków, o których dyskutuje się w domach i które wymagają szerszego naświetlenia.

Gościem pierwszego odcinka w 2020 roku będzie Artur Ligęska, Polak, który spędził trzynaście miesięcy w arabskim więzieniu. To kontynuacja historii, która była pokazywana w „Skandalistach” jesienią 2019 roku.

Artur jest trenerem fitness, który wyjechał do Dubaju, aby zarobić na spłacenie zaciągniętych tu długów. W Emiratach padł ofiarą chorej miłości syna tamtejszego szejka. W efekcie został wtrącony do więzienia, a tam był torturowany. Na wolność wydostał się po wielu miesiącach, w efekcie szczęśliwego splotu okoliczności, starań polskich dyplomatów oraz wielu znanych osobistości.

W pierwszym odcinku w roku 2020 wracamy do tej historii, bo wzbudziła ona mnóstwo emocji i pytań widzów. Są między innymi osoby, które zarzucają Arturowi przekłamania. Ligęska postanowił odnieść się do tych zarzutów i pokazać dowody swojego pobytu w arabskim więzieniu.

Zamierza też walczyć o odszkodowanie od władz Emiratów. W tym celu współpracuje z zachodnią kancelarią, która specjalizuje się w podobnych przypadkach. W studiu będzie także arabski dziennikarz, który przygotowuje o Arturze materiał dla telewizji Al Dżazira.

 

skand szejk 20202

Już teraz zapraszamy na sobotnie wydanie programu #Skandalisci, teraz o nowej porze. Uwaga – od 4 stycznia Skandaliści zaczynają się o 19.30!! Na początek kontynuacja tematu, który w 2019 wzbudził Wasze największe emocje.Pierwszym gościem w 2020 roku będzie Artur Ligęska, Inna miłość szejka- Artur Ligęska – chłopak, który spędził 13 miesięcy w arabskim więzieniu przez chorą miłość syna arabskiego szejka. Wracamy do tej historii, bo wzbudziła gigantyczne kontrowersje i mnóstwo pytań. W naszym programie Artur odnosi się do zarzutów, że historię sobie wymyślił i mówi, jak teraz wygląda jego życie. Opowiada o walce o odszkodowanie i innych uwięzionych. Zapraszamy do oglądania – w sobotę, 4 stycznia, o godzinie 19.20.

Opublikowany przez Skandaliści Wtorek, 31 grudnia 2019

 

Już teraz zapraszamy na sobotnie wydanie programu #Skandalisci, teraz o nowej porze. Uwaga – od 4 stycznia Skandaliści zaczynają się o 19.30!!

Na początek kontynuacja tematu, który w 2019 wzbudził Wasze największe emocje.
Pierwszym gościem w 2020 roku będzie Artur Ligęska, Inna miłość szejka- Artur Ligęska – chłopak, który spędził 13 miesięcy w arabskim więzieniu przez chorą miłość syna arabskiego szejka. Wracamy do tej historii, bo wzbudziła gigantyczne kontrowersje i mnóstwo pytań. W naszym programie Artur odnosi się do zarzutów, że historię sobie wymyślił i mówi, jak teraz wygląda jego życie. Opowiada o walce o odszkodowanie i innych uwięzionych. Zapraszamy do oglądania – w sobotę, 4 stycznia, o godzinie 19.20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *