Telekomunikacja - Telefony - Promocje

15 GB ekstra supersieci i zestaw Spider-Mana z gadżetami w JA+ Mix

Spider-Man, obecny od ponad miesiąca w promocjach ofert na kartę w Plusie, teraz wspiera także mixa! W ofercie JA+ Mix od doładowania 30 zł, klienci znajdą specjalne zestawy Spider-Mana a w nich ekstra dodatkowe 15 GB do wykorzystania, elastyczne etui Spider-Mana na telefon, a ze smartfonem Lenovo K6 Note także okulary do wirtualnej rzeczywistości.
 
Od 20 czerwca w ofercie mix w sieci Plus dostępny będzie zestaw Spider-Mana:

  • ekstra 15 GB, czyli pakiet 5 GB przyznawany do trzech razy dla klientów ze zobowiązaniem kontraktowym za minimum 30 zł,
  • gadżet w postaci elastycznego etui na każdy telefon oraz naklejki Spider-Mana,
  • okulary VR ze smartfonem Lenovo K6 Note w ofercie elastycznej JA+ Mix 50,

Wszystko to można mieć w JA+ Mix, czyli wyjątkowej i kompleksowe ofercie z pakietami minut, SMS-ami i pakietami GB, które można swobodnie dopasowywać do swoich potrzeb.
Więcej informacji o promocji 15 GB ekstra supersieci oraz zestawach Spider-Mana można znaleźć na stronie www.plus.pl/spiderman

2 komentarze do “15 GB ekstra supersieci i zestaw Spider-Mana z gadżetami w JA+ Mix

  • No jest to coś takiego, co może przyciągnąć do Plus Mix. A jak się przyjrzeć telefonom, to Plus ma fajne już nawet za złotówkę, więc Mix u nich może być niezły.

    Odpowiedz
  • Chyba nie tylko ja to zauważyłem, ale patent na super sieć od spidermana jest taki z jajem. Fajny pomysł na reklamę- że spiderman daje super sieć. Zabawne dość. Poza tym fajnie że to z plusa jest aż 15 GB tej supersieci dodatkowo!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *