15 lat kanału iTVN

15 lat temu 29 kwietnia 2004 roku rozpoczął nadawanie kanał iTVN, stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz atrakcyjną ofertę programową.

 

Kanał iTVN dostępny jest w USA, Australii, Niemczech, Kanadzie, Francji i Wielkiej Brytanii. W zależności od kraju stacja jest dystrybuowana na platformach cyfrowych, sieciach kablowych, usługach DSL i serwisie internetowym. Kanał nie jest dostępny w Polsce.

Kanał był niekodowany przez prawie miesiąc swojego nadawania, został zakodowany 28 maja 2004 roku.

TVN International to nowoczesna telewizja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz atrakcyjną ofertę programową.

Na antenie ITVN codziennie prezentujemy najnowsze programy i seriale TVN oraz najatrakcyjniejsze produkcje stacji TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo.

Ponadto w ofercie znajdą się hity polskiego i światowego kina, najlepsze filmy i seriale dokumentalne oraz najświeższe wiadomości z Polski i ze świata.

Dzięki ITVN każdego dnia jest możliwość śledzenia premierowych odcinków polskich seriali i programów w tym samym czasie, co widzowie w Polsce oraz poznawania nowości kinowych światowego formatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *