MediaZapowiedzi TV

15. sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w MTV Polska

Już 28 marca br. zostanie wyemitowany na antenie MTV Polska premierowy odcinek 15. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”.

 

W najnowszym 15. sezonie do programu dołączy sześć nowych osób. Nowy sezon rusza na antenie MTV Polska 28 marca, a premierowe odcinki będą pokazywane w każdą niedziele o godz. 23:00.

Najnowszy sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” realizowany był w Warszawie w lutym br. Nagrania odbyły się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19. Producentem wykonawczym programu jest Dragon Head.

Premierze 15.sezonu “Warsaw Shore” towarzyszy kampania reklamowa, która startuje 22 marca. Działania opierają się o koncept kreatywny pod hasłem „Wyższa Szkoła Jazdy”, który nawiązuje do imprez z czasów szkolnych oraz studenckich. W kampani wykorzystane zostaną przede wszystkim materiały emitowane głównie w mediach społecznościowych, w serwisie YouTube oraz w sieciach Xaxis i Społeczności. Spoty pojawią się też na wybranych kanałach ViacomCBS oraz na antenie EskaTV i na Player.pl.

Z kolei materiały displayowe zostaną wykorzystane w sieci Xaxis, GDN, a spot audio – w serwisie Spotify. W ramach kampanii utworzono także spotlistę ulubionych utworów członków ekipy, przy których bawili się w czasach szkolnych. Działania reklamowe będą prowadzone przez cały czas trwania sezonu. Jest to pierwsza kampania Warsaw Shore i kanału MTV Polska zaplanowana i realizowana we współpracy z agencją Wavemaker. Za kreację odpowiada wewnętrzny dział kreatywny ViacomCBS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *