MediaZapowiedzi TV

15. urodziny stacji MiniMini+

W grudniu mija 15 lat odkąd stacja MiniMini+ rozpoczęła nadawanie wyjątkowych i edukacyjnych bajek dla najmłodszych. Z tej okazji przygotowano dwie kampanie urodzinowe oraz wiele dodatkowych atrakcji okołoprogramowych dla najmłodszych widzów.

 

 

MiniMini+ rozpoczęło emisję 20 grudnia 2003 roku. To telewizja dziecięca najczęściej rekomendowana przez polskich rodziców, która edukuje przez zabawę i jest całkowicie pozbawiona przemocy. Świat Rybki MiniMini pobudza wyobraźnię oraz przekazuje pozytywne wzorce i wartości. Stacja prezentuje wyjątkowe produkcje z największych światowych wytwórni oraz edukacyjne programy własne. Z okazji 15. urodzin stacja MiniMini+ chce razem z najmłodszymi widzami aktywnie celebrować urodziny Rybki MiniMini. Zaplanowane działania mają na celu zaangażowanie widzów oraz przywiązanie ich do kanału.

Akcja „Urodziny z Rybką MiniMini” zachęca najmłodszych widzów i ich rodziny do wysłania filmów z życzeniami dla Rybki MiniMini. Konkurs startuje w czwartek, 6 grudnia i trwać będzie aż do 6 stycznia 2019 roku. Wybrane przez jury osoby zostaną nagrodzone przyjęciem urodzinowym dla dziecka lub upominkami od stacji.

Więcej informacji o akcji na stronie: urodziny.miniminiplus.pl

Dodatkową atrakcją związaną z piętnastoleciem stacji będzie specjalny całoroczny konkurs: „Moje urodziny”, który startuje w poniedziałek, 17 grudnia. By wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową mojeurodziny.miniminiplus.pl i zamieścić zdjęcie oraz informację o dacie urodzin swojej pociechy. W ramach programu „Moje urodziny” na antenie MiniMini+ każdego dnia pokazywane będą zdjęcia jubilatów.

Od 15 lat MiniMini+ jest niezmiennie w czołówce stacji telewizyjnych dla dzieci. Ta rocznica to oczywiście powód do świętowania, ale również wspaniała okazja do stworzenia jeszcze bliższej więzi między Rybką MiniMini a jej widzami. Nie zwalniamy tempa i nadal chcemy rozwijać naszą stację. Jestem dumna, że MiniMini+ wspiera najmłodszych w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, a rodziców w procesie wychowawczym.  Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych nc+

To nie wszystko! Na piętnastolecie kanału stacja MiniMini+ wraz z polską siecią kin Multikino oraz firmą Verne Vision stworzyła Innowacyjne Show z Rybką MiniMini. Twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali specjalne pokazy, w ramach których mali widzowie wspólnie z bohaterką show przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec.

Więcej informacji o projekcie oraz grudniowych emisjach znajdą Państwo pod linkiem:

http://media.ncplus.pl/45207-grudniowe-show-z-rybka-minimini-w-multikinach-w-calej-polsce

Bilety na show można kupić w kasach Multikina lub na stronie internetowej https://multikino.pl/wydarzenia/dzieci/kinomagica-przygody-rybki-minimini

Kampania urodzinowa wspierana jest emisją trzydziestosekundowego spotu reklamowego na kanałach MiniMini+, teleTOON+, Domo+ oraz Kuchnia+. Ponadto wszelkie informacje dotyczące kampanii dostępne są na dedykowanym landing page oraz w mediach zewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *