16 kwietnia 2018 roku NOWY PROGRAM ŚNIADANIOWY W ANGIELSKO- I FRANCUSKOJĘZYCZNYM FRANCE 24

Na przełomie marca i kwietnia France24 uruchomiło nowy program śniadaniowy na kanałach anglojęzycznym (Live from Paris) oraz francuskojęzycznym (Paris Direct). Program będzie prowadzony przez dwóch dziennikarzy (Eve Irvine i Stuart Norval po angielsku od poniedziałku do środy oraz Tom Waterhouse i Will Hildebrandt od czwartku do soboty*), od 6:00 do 10:00** rano, od poniedziałku do piątku. Zapewnią oni  pełny przegląd międzynarodowych informacji wraz z raportami, analizami i komentarzami gości oraz dziennikarzy, a także relacje na żywo od specjalnych korespondentów France 24 z całego świata.
 

 
Wśród nowych sekcji:
> « Globalna Sieć » o 7:45: Redaktorzy od Spraw Międzynarodowych przedstawią informacje z całego świata
> « Perspektywa » o 8:40: Mieszkający w Paryżu lub pochodzący z całego świata prestiżowi goście France 24 opowiedzą o ich pracy.
> « A la carte» o 9:50: Dziennikarz przydzielony do jednego z czterech kanałów France 24 (hiszpańskiego, angielskiego, arabskiego, francuskiego) lub internetowy zespół porozmawia o historii, którą się zajmują. Spojrzenie zza kulis na działanie najważniejszego kanału informacyjnego we Francji.
Nadal obecne:
> « Międzynarodowy przegląd prasy » o 6:20
> « Biznes » o 6:15, 7:15 i  9:15
> « Sport » o 6:50 i 8:50
> « Pogoda na świecie »
> a także biuletyn informacyjny co pół godziny
*Prezentowane przez  Pauline Paccard i Damien Coquet po francusku.
** Czasu paryskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *