17 dodatkowych kanałów w oknie otwartym w UPC Polska

W ciągu najbliższych tygodni abonenci telewizyjnych pakietów Start, Start HD i Select w UPC Polska mogą korzystać z 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w ramach otwartych okien, wydłużonych w ramach programu #dzialamyztroska.

 

 

 

 

Podczas #zostanwdomu warto pozostawać na bieżąco z najświeższymi informacjami – dla abonentów pakietów Start oraz Start HD stanie się to łatwe dzięki udostępnieniu kanałów TVN24 i TVN24 BiS. Fanów sportu posiadających pakiet Select z pewnością ucieszy informacja o otwartym oknie obejmującym kanał Golf Channel. Otwarte okna na wszystkie wymienione kanały potrwają do 14 kwietnia. Do końca miesiąca w ramach pakietów Start oraz Start HD udostępniony został także kanał FOX.

Nieco młodsi fani telewizyjnej rozrywki skorzystać mogą z otwartego okna na licznych kanałach dla dzieci i młodzieży – do 15 kwietnia dla abonentów pakietów Start, Start HD oraz Select dostępny będzie kanał Boomerang, zaś do końca kwietnia abonenci mogą korzystać z dostępu do kanałów Top Kids, Top Kids Jr, Cbeebies oraz Baby First TV. Do 4 maja abonenci powyższych pakietów zyskują również dostęp do kanału Da Vinci, zaś dla osób korzystających z pakietu Select odkodowaliśmy dodatkowo kanał Active Family.

Już teraz, aż do końca maja, użytkownicy pakietu Select mogą cieszyć się dostępem do bogatego zestawu kanałów grupy Polsat – Polsat Romans, Polsat Rodzina, Polsat Games i Polsat Doku. Dla pakietów Start oraz Start HD aż do 30 czerwca odkodowany został kanał Comedy Central. Abonenci mogą korzystać także z trwającego otwartego okna dla kanału Polsat News.

#dzialamyztroska! Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla naszych klientów na czas #zostanwdomu na naszej specjalnej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *