18. sezon programu „Nasz nowy dom” od 3 marca w Polsacie (wideo)

Poruszające historie i dwanaście remontów, z których każdy jest ogromnym wyzwaniem. Od 2013 roku prowadząca Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i kierowników budowy odmienia życia ludzi ciężko doświadczonych przez los. Do tej pory przeprowadzili ponad 250 przemian, które dają jego bohaterom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często są impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia.

 

Remonty w całej Polsce

Ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, aby wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. W osiemnastym sezonie remonty między innymi w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W roli prowadzącej oczywiście Katarzyna Dowbor, a do tego znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Co w 18. sezonie programu „Nasz nowy dom”?

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa „Naszego nowego domu” odwiedza Tychy, gdzie w części starego ceglanego domu mieszka pani Lidia ze swoją wnuczką Kornelią. Rodzice Kornelii nadużywali alkoholu. Po tym, jak dziewczynka została im odebrana i umieszczona w rodzinie zastępczej, dziadkowie wywalczyli prawo do opieki nad wnuczką. Kilka lat temu mąż pani Lidii zmarł i teraz ona sama wychowuje dziewczynkę. W nadchodzącym sezonie również historia pani Katarzyny, która opiekuje się swoją dwudziestotrzyletnią córką Marią, chorującą na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. W domu mieszka także syn pani Kasi. Rodzina zajmuje stary garaż, przerobiony na pomieszczenie mieszkalne, które trudno nazwać domem… Warunki, w których żyją, są dramatyczne.

Zmiany w życiu bohaterów

Poza nowym, ciepłym domem bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, rozwinąć pasje i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie wiele rozwiązań ekonomicznych i jednocześnie ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

 

 

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment Polska

18. edycja programu „Nasz nowy dom” od 3 marca w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *