MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

2. edycję "Projektu Lady" wygrywa Roksana Gac

Roksana Gac została damą Projektu Lady 2017 oraz trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii o wartości 70 tys. zł otrzymała.

Obok prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej nagrodę wręczyła zwyciężczyni pierwszej edycji programu Patrycja Wieja.
Roksana to spontaniczna i asertywna dziewczyna. Nie lubi, gdy ktoś inny narzuca jej swoje zdanie lub każe robić rzeczy, na które nie ma ochoty. Choć lubi stawiać na swoim, to jednak brak jej wytrwałości. Chciałaby nauczyć się doprowadzać rozpoczęte rzeczy do końca. To jednak nie jedyna rzecz, nad którą chciałaby popracować, jeśli chodzi o jej charakter. Pomimo, że jest wesoła i kontaktowa, okazywanie uczuć nie jest jej mocną stroną.

Ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą Noemi. Tam wpadła w złe towarzystwo. Nie stroniła od narkotyków i miała problem z prawem. Z czasem znalazła się w ośrodku wychowawczym. W wieku 18 lat wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Jednak nie odnalazła się tam. Szybko wróciła do kraju, by ułożyć sobie życie.

Trzy finalistki drugiej edycji „Projektu Lady“ czekają bardzo emocjonujące chwile. To ich ostatnie dni w Radziejowicach oraz czas podsumowań i refleksji. Powrót do początków w szkole dla dam okaże się nie tylko bardzo wzruszający, ale także niejednokrotnie szokujący dla samych uczestniczek. Dziewczęta przeszły długą i trudną drogę, by zmienić swoje złe nawyki, niestosowne przyzwyczajenia oraz przede wszystkim by nabrać szacunku do samych siebie i przekonać się o własnej wartości.

Jak wyglądała ich droga do finału? Co najbardziej zapamiętały z pobytu w Pałacu w Radziejowicach? Jakie zmiany w nich zaszły? Mentorka Tatiana podobnie jak na powitanie, na pożegnanie także zaskoczy ich nietuzinkowym prezentem, który przeniesie je w czasie. Powrót do przeszłości może wywołać u dziewcząt różne reakcje…

Zanim jednak poznamy zwyciężczynię drugiej edycji „Projektu Lady”, finalistki czeka kolejny egzamin. Chociaż na tym etapie, to można potraktować bardziej jako nagrodę za ich wytrwałość, wolę walki i szczerą chęć zmian. Małgorzata Rozenek-Majdan zabierze je na wytworny i elegancki bal charytatywny. Prowadząca program wybierze się tam ze swoim mężem Radosławem Majdanem. A dla dziewcząt też zadbała o odpowiednie męskie towarzystwo. Z kim uczestniczki „Projektu Lady” spędzą ten wyjątkowy wieczór?

Na wielki, uroczysty finał w Pałacu w Radziejowicach przybędzie tłum gości, wszystkie uczestniczki oraz nauczyciele, którzy przekazywali swoją wiedzę dziewczętom. Nie zabraknie też rodzin i przyjaciół. Kto z bliskich dziewcząt pojawi się na finale, by wspierać je i razem z nimi świętować ich sukces? Czyja obecność najbardziej zaskoczy jedną z uczestniczek? Kogo najbardziej poruszą słowa finalistek? No i oczywiście jaki będzie werdykt? Kto zostanie zwyciężczynią II edycji „Projektu Lady”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *