2. liga: Bytovia – Wigry Suwałki w TVP Sport

Wspotkaniu kończącym dziewiątą kolejkę 2. ligi piłkarze z Bytowa podejmą lidera przed tą serią gier. Transmisja meczu Bytovia – Wigry Suwałki na żywo w niedzielę 18 października w TVP.

 

Na 9. kolejkę 2. ligi wpłynęła pandemia koronawirusa. Z powodu COVID-19 dwa spotkania zostały przełożone (Sokół Ostróda –Garbarnia Kraków, Lech II Poznań – Olimpia Elbląg). Zgodnie z planem ma odbyć się starcie w Bytowie, ale na trybunach zabraknie kibiców zgodnie z ostatnimi decyzjami rządu.

Mecz rozpocznie się w niedzielę 18 października o godzinie 15:30. Start transmisji live o 15:25 w TVP Sport, online w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Komentatorami będą Sławomir Kwiatkowski oraz Tomasz Kafarski.

Wigry Suwałki, chociaż rozegrały dotychczas siedem spotkań, po 8. kolejkach zajmują pierwsze miejsce. O punkt wyprzedzają Stal Rzeszów, a o dwa Chojniczankę oraz Skrę Częstochowa.

Spadkowicz z 1. ligi wygrał pięć ostatnich spotkań. W poprzednim pokonał Motor Lublin 1:0 po golu Kacpra Wełniaka.

Piłkarze Bytovii będą chcieli się przełamać w najbliższym spotkaniu. Po bardzo dobrym początku rozgrywek (10 na 12 możliwych punktów) w kolejnych czterech kolejkach zanotowali dwa remisy i ponieśli dwie porażki. Ostatnio ulegli na wyjeździe KKS Kalisz 1:2.

Poprzednio oba zespoły mierzyły się jeszcze na zapleczu Ekstraklasy, w sezonie 2018/19. Ich ostatnia potyczka zakończyła się zwycięstwem Wigier 4:2.

Bytovia – Wigry Suwałki. 9. kolejka 2. ligi. Szczegóły transmisji

Kiedy: niedziela 18 października

O której mecz: 15:30

Transmisja: 15:20 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski i Tomasz Kafarski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *