2. liga: Garbarnia Kraków – Widzew Łódź w TVP Sport i tvpsport.pl

Nie tak wyobrażali sobie powrót do gry po długiej przerwie piłkarze lidera 2. ligi. W trzech spotkaniach po wznowieniu sezonu zdobyli zaledwie punkt. Kolejna szansa na zwycięstwo już w środę.

Najbliższa, 26. kolejka, zostanie w całości rozegrana w środę 17 czerwca. Spotkanie w Krakowie między Garbarnią i Widzewem rozpocznie się o godz. 17:05. Początek transmisji w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej pięć minut wcześniej. Komentatorem spotkania będzie Sławomir Kwiatkowski.

Garbarnia – Widzew. Poprzedni mecz

Do pierwszego starcia tych drużyn w sezonie doszło 14 września. Krakowski zespół nieoczekiwanie zdołał wywieźć punkt z Łodzi. Gospodarze prowadzili po golu Marcina Robaka z rzutu karnego. Bramkę wyrównującą na 1:1 zdobył Kamil Kuczak.

Garbarnia – Widzew. Sytuacja w tabeli

Widzew po blisko trzymiesięcznej przerwie nie może wrócić do formy z pierwszej części sezonu. Najpierw doszło do niespodziewanej porażki ze Skrą Częstochowa, a później do remisu ze Stalą Rzeszów. Wydawało się, że wygrana przyjdzie w sobotę przeciwko bliskiej degradacji Legionovii. Łodzianie długo prowadzili po golu Adama Radwańskiego. Goście zdobyli w samej końcówce dwie bramki i cieszyli się ze sprawienia wielkiej sensacji.

Lider rozgrywek ma już tylko punkt przewagi nad GKS-em Katowice oraz pięć nad Górnikiem Łęczna i Resovią, które zremisowały ze sobą 1:1 w niedzielnym spotkaniu. Transmisja w TVP 3 i TVPSPORT.PL.

Garbarnia, zajmująca 13. miejsce w tabeli, przed 26. kolejką ma zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. W ostatniej kolejce krakowski zespół uległ na wyjeździe Elanie Toruń 0:1.

2. liga w Telewizji Polskiej

W najbliższej kolejce oprócz meczu Widzewa będzie można zobaczyć spotkanie Górnik Łęczna – Znicz Pruszków. Transmisja w TVP 3 Lublin, na stronie TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej.

Garbarnia Kraków – Widzew Łódź, 26. kolejka 2. ligi (szczegóły transmisji)

Kiedy: w środę 17 czerwca o godz. 17:05. Transmisja od godz. 17:00.

Gdzie: TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

Komentator: Sławomir Kwiatkowski