2. liga: Wigry Suwałki – Chojniczanka w TVP Sport

Wigry Suwałki – Chojniczanka to spotkanie zespołów, które zajmują dwie czołowe pozycje w tabeli 2. ligi. Jedna z tych drużyn po 10. kolejce będzie liderem.

 

To będzie ostatnie spotkanie weekendu w 2. lidze. Niestety z powodu koronawirusa przełożono starcia Błękitni Stargard – Lech II Poznań oraz Motor Lublin – Bytovia.

Zgodnie z planem ma zostać rozegrane spotkanie na szczycie między liderem oraz wiceliderem przed tą kolejką. Początek w niedzielę 25 października o godz. 19:30.

Transmisja live rozpocznie się o godz. 19:25 w TVP Sport, online w TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Komentatorami będą Szymon Borczuch oraz Marcin Żewłakow.

Dwaj spadkowicze z 1. ligi na razie są na dobrej drodze, żeby wrócić na drugi poziom rozgrywkowy. Szczególnie dobrze radzą sobie piłkarze Wigier Suwałki. Lider wygrał sześć ostatnich spotkań. W poprzednim wygrał na wyjeździe z Bytovią 2:1 po golach Patryka Czułowskiego i Kacpra Wełniaka.

Zespół z Suwałk, który prowadzi 30-letni Dawid Szulczek, prowadzi w tabeli z 21 punktami, chociaż ma o jeden mecz rozegrany mniej. U siebie dotąd wygrał wszystkie cztery spotkania.

Chojniczanka ostatnio przeplata zwycięstwa z porażkami. Drużyna z Chojnic także na własnym stadionie jest na razie bezlitosna dla przeciwników. Gorzej jest na wyjazdach.

W poprzedniej kolejce piłkarze Adama Noconia wygrali z KKS 1925 Kalisz 3:0 po bramkach Maciej Kony, Roberta Ziętarskiego oraz Krystiana Wachowiaka.

Wigry Suwałki – Chojniczanka. 10. kolejka 2. ligi. Szczegóły transmisji

Kiedy: niedziela 25 października

O której mecz: 19:30

Transmisja: 19:25 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Komentatorzy: Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *