Orange TVPolecaneTelekomunikacja - Telefony - Promocje

20 GB i odkodowana TV dla klientów Orange

Dziś obchodzimy Dzień Doświadczeń Klienta. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezent – 20 GB na internet oraz odkodowane kanały TV, by tych najlepszych doświadczeń było jak najwięcej.

 

Pakiet gigabajtów otrzymają wszyscy klienci indywidualni, biznesowi, abonamentowi a także na kartę, Orange Flex i nju. Na pewno przyda się na początek roku szkolnego, akademickiego, do pracy, do rozrywki i na umilenie jesiennych dni.

Pakiet możecie odebrać wysyłając SMS pod numer 80111, o treści KLIENT lub w wchodząc do aplikacji Mój Orange. Do jego wykorzystanie macie 14 dni od włączenia. Szczegóły dostępne są tutaj. W przypadku nju mobile subskrypcja będzie automatyczne doładowanie w czasie trwania promocji, a dla nju mobile abonament jest SMS o treści KLIENT , ale na numer 80855.

Dodatkowo do 16 października odkodowaliśmy w prezencie Pakiet Komfortowy dla klientów Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV). To oznacza, że przez ten czas, mając telewizję Orange – będzie można korzystać z wyższych pakietów z dostępem do nowych filmów oraz wielu ciekawych propozycji na domowe seanse. Sprawdźcie, jakie stacje zyskacie.

Do Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard , Pakietu Extra+ w technologii w technologii kablowej (IPTV) dodajemy kanał:*

CTV – DLA CIEBIE- kategoria – filmy i seriale, 258 poz na dekoderze

To emocjonująca telewizja dla kobiet. Najpopularniejsze ukraińskie seriale, filmy oraz programy rozrywkowe. Telewizja dostępna jest w polskiej oraz ukraińskiej wersji dźwiękowej.

do Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard dodajemy kanał:

CURRENT TIME TV – kategoria – obcojęzyczny, 784 poz na dekoderze

To telewizja tworzona po rosyjsku skierowana Rosjan, Ukraińców oraz osób mówiących po rosyjsku. Przekazuje prawdziwe, niekontrolowane przez Kreml, informacje. Zespół redakcyjny składa się z niezależnych dziennikarzy rosyjskich oraz ukraińskich. Od wybuchu wojny, stworzono dodatkowe pasma z bieżącymi informacjami o wydarzeniach na Ukrainie.

do Pakietu Optimum+ w technologii satelitarnej ( DTH) także zostanie dodany kanał:

CTV – DLA CIEBIE- 291 poz na dekoderze

foto. Orange Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *