20 marca wystartuje Biznes24

20 marca br. wystartuje nowy kanał telewizyjny Biznes24, którego twórcami są Michał Winnicki i Roman Młodkowski – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 

 

 

 

 

Na antenie stacji znajdą się pasma programowe „na żywo” pokazujące najważniejsze punkty rynkowego dnia, otwarcie i zamknięcie giełdy. Oprócz nich widzowie będą mogli zobaczyć audycje o charakterze poradnikowym, edukacyjnym i dokumentalnym, które pokażą istotne problemy związane z biznesem. Na ekranie pojawią się też dane rynkowe, które emitowane będą przez całą dobę. Biznes24 będzie się koncentrować na polskim rynku, ale w stacji będą się pojawiać również informacje z zagranicy.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Biznes24 rozpocznie nadawanie w piątek, 20 marca 2020 roku.

Stacja będzie dostępna w jakości HD na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, a także w formie płatnej na stronie internetowej biznes24.pl. Nowa stacja w tym tygodniu otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na nadawanie.

Biznes24 współtworzą: Michał Winnicki, który wraz ze swoim zespołem odpowiada za technologię, sieć korespondentów, dystrybucję i sprzedaż czasu antenowego oraz Roman Młodkowski, odpowiedzialny za ofertę programową, zespół redakcyjny i siedzibę stacji.

źródło: Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *