21 maja startuje nowy, trzeci sezon "Projektu Lady"

Drugi sezon „Projekt Lady” cieszył się dużym powodzeniem wśród widzów. W wakacje 2017 program oglądało średnio 1,5 mln widzów, a udział w rynku w grupie kobiet z miast wyniósł 24%. W trzecim już sezonie szkoła dla dam przenosi się do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie!

 

 

 

Trzynaście dziewcząt zgłasza się do eksperymentalnej szkoły, by odmienić swoje dotychczasowe życie. W tej edycji czeka nas najbardziej spektakularne wejście kandydatek w historii programu.

Tym razem uczestniczki poznają się nieco wcześniej i wszystkie razem dosłownie szturmem wtargną do Pałacu w Rozalinie. Mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, które przecież wiele już widziały w programie, aż zaniemówią z wrażenia. Jednak nic co ludzkie, nie jest im obce. A ponieważ lubią wyzwania, to z pomocą zaproszonych do współpracy specjalistów, dołożą wszelkich starań, by uczestniczki „Projektu Lady”, wyniosły z pobytu w programie jak najwięcej i zmieniły swoją postawę życiową.

Przez cały okres pobytu kandydatek na damy w „Projekcie Lady” będzie towarzyszyć im oraz służyć radą, prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan.

Każdy dzień dla kandydatek na damy będzie prawdziwym egzaminem. Dyscyplina, samokontrola, obowiązkowość, czy dobre maniery – nad tym z pewnością dziewczęta muszą ostro popracować. I choć to już trzecia edycja programu, a uczestniczki dokładnie prześledziły dwa pierwsze sezony, to szkoła dla dam kryje przed nimi jeszcze wiele tajemnic i niespodzianek. Spotkania z ludźmi, które wpłyną na ich życie, wizyty w miejscach, do których nigdy same by nie trafiły oraz doświadczenia, które wzbogacają.

Co będzie dla nich największym wyzwaniem? Co wywoła w nich bunt? A co mile je zaskoczy?

Źródło: NAM 12.06-28.08.2017 (odcinki premierowe), SHR%, AMR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *