Prasa - Ksiązka

24 kwietnia ukazuje się jubileuszowe, majowe wydanie magazynu PANI

PANI z okazji swoich 30. urodzin przygotowała wydanie inne niż wszystkie. Bohaterkami majowej okładki PANI są największe polskie gwiazdy: aktorka Krystyna Janda, piosenkarka Katarzyna Nosowska oraz gwiazda telewizji i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Wszystkie zgodziły się na bardzo szczere, intymne wywiady, podsumowujące ich osobiste i zawodowe dokonania w ramach akcji PANI „Siła jest kobietą”.

 

W cyklu „Czyste Mistrzostwo” dwóch znakomitych jazzmanów, Michał Urbaniak i Wojtek Mazolewski, opowiada o tym, co odbiera, a co daje muzyka. W specjalnym materiale znani muzycy, aktorzy, sportowcy i pisarze opowiadają o najciekawszym i przełomowym roku w ich życiu. Wśród zaproszonych gości m.in. Wiktor Zborowski, Andrzej Pągowski, Rafał Rutkowski, Piotr Stramowski, Hubert Urbański czy Sebastian Karpiel-Bułecka. Wszyscy wystąpili w koszulkach „30 PANI”.

W części urodowo-zdrowotnej majowego wydania Redakcja przygotowała duży raport o sercu kobiety, a w części lifestylowej Katarzyna Bosacka przygotowuje ze znanymi kucharzami i cukiernikami torty z okazji 30. urodzin.

Magazyn PANI to jeden z najstarszych magazynów kobiecych w Polsce. Powstał w roku 1989, kiedy wydawca dawnego dwutygodnika „Kobieta i życie”postanowił stworzyć nowy kwartalnik poradniczo-relaksowy. Pierwszą prowadzącą magazyn PANI, już jako odrębny tytuł, była Alicja Filochowska-Pietrzyk.

Dzisiaj PANI, kierowana przez Monikę Stukonis, to jeden z topowych luksusowych magazynów kobiecych w Polsce. Skierowany do inteligentnych, dojrzałych, świadomych siebie i swoich potrzeb kobiet, ceniony jest zwłaszcza przez czytelniczki (i czytelników) z wyrobioną wrażliwością estetyczną, którym bliski jest świat kultury. Magazyn PANI prezentuje spotkania z wartościowymi osobami, które są prawdziwą życiową lekcją, przedstawia wyjątkowe historie wyjątkowych związków, a także porusza najbardziej aktualne problemy dotykające kobiet.

Poszerzone działy mody, urody, psychologiczny „Projekt szczęście” oraz „Smak życia” (podróże, kuchnia z pasją i wnętrza) gwarantują holistyczny, wielowymiarowy charakter pisma.

PANI to także organizator znanych akcji społecznych – w przeszłości „Bije tylko słaby” oraz „Życzenie Agaty” i obecnie „Siła jest kobietą”. Co roku magazyn nagradza symbolicznym „Srebrnym Jabłkiem” wybrane przez czytelniczki pary, bohaterów materiału „Partnerzy”, oraz ocenia najlepsze zapachy w ramach konkursu „Złoty Nos”.

Wydanie jubileuszowe ukazuje się w nakładzie 95.000 egzemplarzy i objętości 256 stron oraz w stałej cenie 7,99 zł. Promocja tego wydania jest zaplanowana w radiu RMF FM i w punktach sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *