24 sierpnia „Kabaretowa Noc pod Gwiazdami” w TV Puls (wideo)

Już w piątek 24 sierpnia o 20:00 TV Puls zaprasza na „Kabaretową Noc pod Gwiazdami”, która odbędzie się w ramach najstarszego polskiego przeglądu kabaretowego – 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry!
 
W roli prowadzących – po raz pierwszy w duecie konferansjerskim – Mariusz Kałamaga i Jarek Marek Sobański. Co mówią na temat wieczoru?
 

 

Telewizja Puls oraz Burmistrz miasta Lidzbark Warmiński zapraszają na „Kabaretową Noc pod Gwiazdami” w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry.

Prowadzący wieczór Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga zdradzają, co zaprezentują widzom TV Puls.

 

 

Emisja: piątek 24 sierpnia, godz. 20:00. Tylko w TV Puls!

W piątek 24 sierpnia o 20:00 widzowie TV Puls przeniosą się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie u podnóża gotyckiego Zamku odbędzie się „Kabaretowa Noc pod Gwiazdami”. W tym roku hasło przewodnie imprezy brzmi „Tradycje i zwyczaje” i wokół niego będzie osnuta tematyka skeczy. Reżyserką „Kabaretowej Nocy…” jestZuzanna Dobrucka-Mendyk, scenarzystka i reżyserka wielu programów kabaretowych.

Wieczór poprowadzą stali bywalcy „Lidzbarskich Wieczorów…” – Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga, tym razem po raz pierwszy w duecie w roli konferansjerów. Co szykują na tę niezwykłą noc?:

– W Lidzbarku występowałem już kilka razy, jest to mój ulubiony festiwal kabaretowy. Z Mariem [Kałamagą – przyp.] po raz pierwszy będę miał przyjemność wystąpić w duecie konferansjerskim. Jako prowadzący będę chciał być blisko widza, prowadzić go przez ten wieczór. Ponadto, wraz z „Kabaretem Zachodnim”, z którym na co dzień występuję, pokażemy premierowy skecz  zdradza Jarek Marek Sobański.

A Mariusz Kałamaga dodaje: – Wspólna konferansjerka z Jarkiem to miła niespodzianka, uważam, ze jesteśmy skrajnie różnymi osobami – zarówno z wyglądu jak i z charakteru, nasze poczucie humoru też się uzupełnia. Mam więc nadzieję, że uda nam się zaskoczyć widzów TV Puls. Mam nadzieję, że również podczas występu solowego miło zaskoczę widzów.

Podczas „Kabaretowej Nocy pod Gwiazdami” wystąpią również kabarety: Paranienormalni, Koń Polski, Łowcy.B, Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf, artyści: Artur Andrus, Szymon Łątkowski oraz zespół Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Będą najlepsze skecze, piosenki i niespodzianki jak np. fraszki Ignacego Krasickiego w zupełnie nowej odsłonie i w muzycznej aranżacji!

„Kabaretowa Noc pod Gwiazdami” jest częścią Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, najstarszego ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego organizowanego od 1976 roku – z przerwami – w Lidzbarku Warmińskim. W ramach „Wieczorów…” odbywają się, oprócz „Kabaretowej Nocy pod Gwiazdami” m.in. Turnieje o Złotą Szpilkę, Wieczory autorskie, czy Wieczór stand-up comedy. Patronem „Wieczorów…” jest Książę Poetów Polskich – Ignacy Krasicki. Występy odbywają się w scenerii XIV-wiecznego gotyckiego Zamku biskupiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *