Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

24h Nurburgring na żywo w Motowizji

26 i 27 września miłośników motorsportu czeka nie lada gratka. Na antenie Motowizji będzie można obejrzeć tegoroczną edycję jednego z najważniejszych wyścigów na świecie – 24h Nurburgring.

 

Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna edycja dwudziestoczterogodzinnego wyścigu odbywa się wyjątkowo we wrześniu. Na starcie stanie ponad 100 załóg w przeróżnych samochodach z autami GT3 na czele.

Wszyscy zmierzą się na najdłuższym, najtrudniejszym i najbardziej wyjątkowym torze świata – Nurburgring Nordschelife. Ponad 25 kilometrów długości, 170 zakrętów – wszystko wśród lasów pasma górskiego Eifel. Miejsca na błąd jest tu wyjątkowo mało. Na dodatek pogoda może płatać figle – w jednej części toru może być bezchmurne niebo, a w innej może trwać ulewa.

Nurburgring Nordschleife to symbol. “Zielone Piekło” jest najbardziej mitycznym torem na świecie. Marzeniem każdego pasjonata motoryzacji jest możliwość przejechania tam chociaż jednego okrążenia. W pierwszy jesienny weekend roku zobaczymy w Motowizji prawdopodobnie najodważniejszych kierowców na świecie. Nie mogę się już doczekać tegorocznej edycji mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Motowizja pokaże na swojej antenie 10 godzin 24h Nurburgring. Cały wyścig będzie można oglądać w kanałach społecznościowych stacji.

Harmonogram transmisji:

Sobota, 26 września:

15:00 – 17:15 (pierwsze wejście)

19:00 – 21:15 (drugie wejście)

Niedziela, 27 września:

08:00 – 11:00 (trzecie wejście)

13:30 – 16:00 (czwarte wejście)

 

Jeden komentarz do “24h Nurburgring na żywo w Motowizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *