25. „Reklama Dzieciom” już 25 grudnia!

Telewizja Polska od 1993 roku wspiera najbardziej potrzebujące dzieci. Przez ten czas ponad 25 milionów złotych z akcji „Reklama Dzieciom” trafiło do więcej niż tysiąca placówek. Specjalny charytatywny blok reklamowy zostanie wyemitowany 25 grudnia w TVP1, tuż po głównym wydaniu „Wiadomości”.

W poprzedniej edycji „Reklamy Dzieciom” darowizny przeznaczono na realizację programów terapeutycznych dla dzieci i młodzieży (dogoterapia, hipoterapia, arteterapia, hydroterapia), wyposażenie sal rehabilitacyjno-terapeutycznych (sale do terapii integracji sensorycznej, sale doświadczania świata), zakup sprzętu umożliwiającego przeprowadzenie terapii różnego rodzaju (EEG – Biofeedback, terapia Tomatisa, terapia metodą Warnkego) czy organizację turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.

Dochód z jubileuszowej „Reklamy Dzieciom”w całości podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek w TVP do 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje Komisja ds. darowizn TVP.

Więcej informacji na stronie reklama dzieciom.tv.pl.

Im więcej z nas obejrzy reklamy specjalnego bloku, tym więcej pieniędzy trafi do potrzebujących dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *