MediaZapowiedzi TV

25. rocznicę powstania Al Jazeery (wideo)

Zachęcamy do obejrzenia markowego filmu Al Jazeera – “Never Stop”, odzwierciedlający wieloletnie zaangażowanie sieci w sprawy ludzi na całym świecie.

 

Al Jazeera to Arabska telewizja informacyjna, obejmująca aktualności, wydarzenia na żywo, filmy dokumentalne, biznes, sport i pogodę. Nadająca 24 godziny na dobę w języku angielskim. Strategia programowa Al Jazeera obejmuje m.in. prezentowanie tematów kontrowersyjnych politycznie i zapraszanie emigracyjnych dysydentów świata arabskiego oraz tematów istotnych kulturowo, takich jak rola kobiet w społeczeństwie.

Jej atutem jest także, posiadanie wyłączności na emitowanie przekazów Al-Ka’idy. Al Jazeera English nadaje zarówno informacje o regionie jak i o wydarzeniach na całym świecie, mając w zasięgu potencjalnie 1 miliard widzów posługujących się językiem angielskim. Na polskim rynku Al Jazeera jest dostępna m.in. w Cyfrowym Polsacie, NC+, Vectrze, Inei, Netii, SGT SA, Multiplay, Tesat, TK Poznań, TV-SAT 364, ZTS Echostar Studio, Espol i Hotel Diament.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *