25 stycznia ukazuje się magazyn "100 Rad. Przepisy i Diety"

25 stycznia ukazuje się magazyn 100 Rad. Przepisy i Diety. Nowy miesięcznik łączy treść czasopism kulinarnych z przepisami od czytelników na dania szybkie, tanie i dla całej rodziny z praktycznymi poradami o zdrowiu i zdrowym gotowaniu istotnymi dla kobiet w wieku dojrzałym.
 

 
Miesięcznik 100 Rad. Przepisy i Diety jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek, dla których gotowanie stanowi ważną i integralną część codziennego życia i które ze względu na swoje dolegliwości zdrowotne związane z wiekiem – szukają fachowych porad o zdrowym gotowaniu i żywieniu.
W każdym numerze czytelniczka znajdzie aż 80 oryginalnych przepisów na tanie i szybkie dania, odświętne obiady, pomysłowe ciasta i desery, a także smakołyki dla wnuków.
Ponadto na każdej stronie znajduje się wiele cennych wskazówek na temat gotowania oraz wartości odżywczych poszczególnych składników, a w obszernej rubryce Diety dla zdrowia czytelniczki poznają odpowiedzi na nurtujące je pytania z zakresu zdrowego stylu życia oraz właściwego odżywiania w przypadku powszechnych schorzeń, takich jak cukrzyca, celiakia, osteoporoza czy nadciśnienie.
100 Rad. Przepisy i Diety skierowany jest do kobiet 50+.
Nowy magazyn powiększa grupę czasopism ukazujących się pod marką 100rad, do której należą już, cieszące się dużym powodzeniem, tytuły 100 Rad i Poradnik 50+.
Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.
100 Rad. Przepisy i Diety, ukazuje się w objętości 48 stron i cenie 1,49 zł, najniższej w segmencie kulinarnym. Kampania promocyjna obejmie stacje telewizyjne (Grupa TVP, Grupa Polsat, Grupa TVN) oraz tytuły Wydawnictwa Bauer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *