30 days to pro – etap: gaming house

Kolejny etap gamingowej akcji Lenovo Legion 30 days to pro. To inicjatywa Lenovo podjęta wspólnie z Komputronikiem, firmą Intel i Microsoft, której celem jest stworzenie profesjonalnej 5-osobowej drużyny CS:GO. To ona zmierzy się w finale z liczącym się w środowisku e-sportowym teamem. Znamy już nazwiska najlepszych z najlepszych graczy, którzy stworzą Legion gotowy do ostatecznego starcia.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Kim są nasi gracze?
W skład Legionu wchodzą: Damian „Xo” Gołembiewski, Kamil „SHAIBUZ” Kuryś, Rafał „Creativ.” Krupka, Adrian „Henry” Ryba oraz Jakub „JacKobi” Dymowicz. Najlepsza piątka będzie szkolić się pod okiem trenera Kamil „HopE” Tarka w poznańskim Gaming House’ie.  Rozpracują taktykę planszy i połączą swoje siły, aby jak najlepiej przygotować się do finału.
Na najwyższym poziomie.
Gaming House został wyposażony w sprzęt Lenovo Legion. Do dyspozycji graczy, 24h na dobę, dostępne są potężne komputery Lenovo Legion IdeaCentre Y710 Cube z  procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną GeForce GTX 1070, zakrzywione monitory Y27, laptopy Lenovo Legion Y520 oraz cała gama niezbędnych akcesoriów. Będzie się działo!
 
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *