MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

30-lecie Telewizji Polsat w Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Już w ten poniedziałek, w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” świętujemy 30-lecie Telewizji Polsat! Zapraszamy Was w podróż po najbardziej kultowych i niezapomnianych produkcjach!

 

Tematem przewodnim piątego odcinka trzynastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 30-lecie Telewizji Polsat! Przypomnimy Wam najbardziej uwielbiane programy i seriale m.in. Idol, Must Be The Music, Na każdy Temat, Idź na całość, Świat według Kiepskich, Rodzina Zastępcza czy Miodowe Lata!

Oczywiście w tym świętowaniu nie może zabraknąć tańca! Nasze pary zatańczą do najbardziej kultowych motywów muzycznych! Zobaczymy wszystkich uczestników w maratonie Jive’a – zagra i zaśpiewa zespół Big Cyc („Świat według Kiepskich”). Zaśpiewają też Alicja Janosz (zwyciężczyni pierwszej edycji programy Idol). Do jej interpretacji utworu „One Day in Your Life” tango zatańczy para numer 9 Wiesław Nowobilski i Jana Lesar. Para numer 3 Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zatańczą swing do utworu „Radio Hallo” Lolka z zespołu Enej (zwycięzca pierwszej edycji Must be the Music). Stefano Terrazzino (zwycięzca trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo) zaśpiewa „Jesienne Róże” i będzie to tło do foxtrota w wykonaniu pary numer 10 Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Do kultowej piosenki „Adam i Ewa” Budki Suflera z serialu pod tym samym tytułem, taniec współczesny zatańczy para numer 6 Michał Mikołajczak i Julia Suryś. Pozostałe pary zatańczą do ulubionych piosenek wybranych przez nasze zaproszone Gwiazdy m.in. Dorotę Gawryluk z Polsat News. Jakie to będą utwory? Kto jeszcze będzie je wybierał? Dowiemy się już w ten poniedziałek, o 20:05 w Polsacie!

Odwiedzi nas także wielu gościu od lat związanych ze stacją m.in. Maciej Rock (Idol, Must be the Music), będzie współprowadzącym show. Mariusz Szczygieł (Na każdy Temat), znowu, po latach wyląduje na dachu Polsatu! Zygmunt Chajzer (Idź na całość), w programie będzie szukał… kota. Na widowni zasiądą także Misheel Jargalsaikhan i Monika Mrozowska (Rodzina Zastępcza) i wielu innych!

Ale to nie koniec atrakcji! W premierowym skeczu o tańcu zaprezentują się Adrianna Borek, Dominika Najdek oraz Agnieszka Litwin, uczestniczka 13. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, która niestety pożegnała się z programem w czwartym odcinku. To będzie wyjątkowy wieczór!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, 26 września, poniedziałek godzina 20:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *