320 operatorów współpracujących z SGT

Od początku roku SGT, operator telewizji JAMBOX, podpisała umowy z 20 operatorami ISP w Polsce. Tym samym usługi JAMBOX oferuje już 320 partnerów firmy. Doskonała dynamika rozwoju to efekt synergii z nowym głównym akcjonariuszem spółki.

 

20 nowych operatorów oznacza jeszcze większy zasięg usług JAMBOX – telewizja, telefonia komórkowa i LTE – w Polsce. Dotychczas, by świadczyć usługi telewizyjne SGT, operator musiał doprowadzić do abonenta łącze światłowodowe. Niedawno wprowadzona usługa JAMBOX lajt dała możliwość współpracy również operatorom, którzy oferują swoim klientom głównie technologię radiową. Nowi partnerzy SGT działają, poza dużymi miastami, m.in. w miejscowościach takich jak Sośnicowice, Małogoszcz, Żurawica, Tuchola, Żuromin czy Stopnica.

– Świetnia dynamika rozwoju SGT i tak szybki przyrost liczby nowych operatorów ISP to efekt synergii z nowym głównym funkcjonariuszem spółki, Vectrą. Zachęcam wszystkich operatorów do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, ponieważ jest zdecydowanie najlepsza w dwunastoletniej historii SGTmówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT.

Nowa oferta SGT – „Plus” to zupełnie nowe, bogatsze pakiety, dostępne w korzystniejszych cenach od dotychczasowych. To także rozszerzona usługa JAMBOX online, czyli telewizja na tablecie i smartfonie, która w nowej ofercie obejmuje aż 120 kanałów z możliwością oglądania poza domem oraz kanały w jakości 4K.

Telewizję JAMBOX wybrało już blisko 65 tysięcy abonentów, co plasuje ją na ósmym miejscu w rankingu Liderów rynku kablowego w Polsce – TOP 100-2019. Taki wynik to efekt pracy 320 partnerów SGT, stale poszerzonego wachlarza usług oraz właśnie zwiększenia ich zasięgu.

Pełna oferta programowa usług telewizyjnych oferowanych pod marką JAMBOX dostępna jest na: www.jambox.pl oraz u współpracujących z nią wybranych operatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *