Radio

34. urodziny RMF FM – do wygrania wielkie pieniądze i samochody

Już 15 stycznia RMF FM obchodzić będzie 34. rocznicę startu. Z tej okazji przez cały styczeń na antenie odbywa się specjalna jubileuszowa edycja Super Loterii pod hasłem „Urodzinowa Kumulacja w RMF FM”, w której można wygrać nawet milion złotych i samochody.

 

Specjalne wydanie Super Loterii, którą można usłyszeć na antenie RMF FM, odbędzie się na półmetku świętowania jubileuszu. W piątek 12 stycznia w urodzinowych sejfach ukryte będzie aż milion złotych, samochód Jeep Compass, a minimalna gwarantowana nagroda po wyborze sejfu wynosić będzie aż 100 tys. zł.

Oprócz finałów na antenie, przez 2,5 godziny trwać będzie specjalna edycja loterii w wersji wideo na radiowych stronach, którą poprowadzą Aleksandra Filipek, Jacek Tomkowicz i Paweł Jawor. Do wygrania będzie – oprócz nagród z sejfów – aż 200 tys. zł. Transmisja wideo na żywo na www.rmf.fm rozpocznie o godzinie 14:00.

W ten sposób RMF FM rozpocznie świętowanie jubileuszu i wystartuje w urodzinowy weekend. A w poniedziałek 15 stycznia na słuchaczy będą czekały kolejne zaskakujące niespodzianki.

RMF FM to pierwsza komercyjna stacja w Polsce – rozpoczęła nadawanie 15 stycznia 1990 roku. Obecnie jest największą i najpopularniejszą rozgłośnią w kraju, gromadzącą codziennie blisko 8 mln słuchaczy, a tygodniowo – blisko 17,7 mln (Radio Track, 2023).

Założycielem stacji był Stanisław Tyczyński tworząc muzyczno-informacyjną rozgłośnię w zupełnie nowym w Polsce stylu, która szybko stała się dla Polaków synonimem nowoczesnego i niezależnego medium dysponującego najnowszą technologią i światowymi rozwiązaniami. Nadające początkowo w Krakowie radio koncesję ogólnopolską otrzymało w 1994 roku docierając do wszystkich Polaków – od morza po Tatry.

RMF FM znane jest z najlepszej, przebojowej muzyki, uwielbianych przez słuchaczy programów rozrywkowych i niekonwencjonalnych akcji promocyjnych, takich jak letnie „Przebojowe Pociągi RMF FM” i „Wakacyjny zlot gwiazd” czy przedświąteczne „Choinki pod choinkę”. Rozgłośnia jest też uznawana za wiarygodne źródło informacji wygrywając co roku ranking na najbardziej zaufane medium w Polsce w badaniu przeprowadzanym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co miesiąc jest również najczęściej cytowaną stacją radiową przez inne redakcje w badaniu Instytutu Monitorowania Mediów.

Obecnie Grupa RMF to nie tylko ogólnopolskie RMF FM, ale też stacje lokalne RMF MAXX i Radio GRA, ponadregionalne RMF Classic, internetowe Radio RMF24 i portale – informacyjny RMF24.pl oraz muzyczny RMFon.pl.

foto. RMF FM 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *