4. sezon serialu „Wojenne Dziewczyny” w TVP1

Nowy sezon „Wojennych dziewczyn” powraca na antenę TVP1. Jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterek: Irki, Ewy i Marysi?

 

„Wojenne Dziewczyny” to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, która jest przedstawiona z perspektywy trzech młodych kobiet. Widzowie mieli okazję obejrzeć już trzy sezony serialu, w których nie brakowało emocji i momentów akcji.

W finale trzeciego sezonu bohaterami wstrząsnęła śmierć Leona, który poległ w trakcie akcji. Od samego początku w główne role wcielają się aktorki: Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewka).

W czwartym sezonie nie zabraknie również Michała Czerneckiego, czyli serialowego brata Irki. Do obsady dołączy młoda aktorka, Maja Szopa. Natomiast jej ekranową matkę zagra Renata Dancewicz. Zobaczymy również Piotra Nerlewskiego , który jest znany fanom seriali głównie z roli Franka w „M jak Miłość”, Pawła Małaszyńskiego i Macieja Brzoska.

Widzowie Telewizji Polskiej będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów czwartego sezonu „Wojennych dziewczyn” od 19 września w TVP1. Poprzednie odcinki serialu dostępne są w TVP VOD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *