MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

4 urodziny HGTV Home & Garden

Już od 4 lat HGTV Home & Garden inspiruje i wspiera swoich widzów w podejmowaniu wyzwań związanych z upiększaniem swoich ulubionych przestrzeni! W tym czasie stacja zdobyła serca wielu Polaków i może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. Udział HGTV w 2020 roku w grupie kobiecej, komercyjnej wzrósł o 11% vs 2017, a kanał notuje szczególnie wysokie wyniki w grupach miejskich (SHR=0,9% i AFF W 16-49 c50+ równe aż 181) i dysponujących wysokimi dochodami (SHR=1,1% i AFF W 16-49 inc 5000+ aż 164). HGTV pokazuje świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów; inspiruje, zachwyca i pomaga.

 

Co roku wspólnie z Partnerami kanał angażuje się w wyjątkowy projekt, „Remont Razem” – pod koniec minionego roku jedna wyjątkowa rodzina otrzymała pomoc w stworzeniu funkcjonalnego i pięknego domu. Dorota SzelągowskaMarika JóźwiakMirella KępczyńskaIwona Durka, a także ogrodowe królowe, czyli Olga PiórkowskaIza Szarmach i Maja Popielarska wspólnymi siłami odmieniły życie Ewy i jej rodziny. Ten wyjątkowy format, pełen pozytywnych i prawdziwych emocji został wyemitowany w stacji HGTV oraz na kanale TVN i spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Szczególną uwagę i zainteresowanie widzów HGTV przyciągają programy produkowane lokalnie –  historie mieszkań i ogrodów bohaterów, z którymi widzowie mogą się utożsamiać i inspirować ich pomysłami i metamorfozami. Nie bez znaczenia są tu także Prowadzący – prawdziwi eksperci, znani i uwielbiani projektanci wnętrz i architekci – Krzysztof Miruć („Weekendowa metamorfoza”, „Zgłoś remont”) i Dorota Szelągowska (m.in. „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Domowe Rewolucje”) oraz specjaliści od ogrodów Maja Popielarska  („Nowa Maja w ogrodzie”), Dominik Strzelec („Polowanie na ogród” ), czy siostry Izabela Szarmach i Olga Piórkowska („Wymarzone ogrody”).

Dzięki profesjonalnym, pełnym charyzmy Prowadzącym oraz jakościowej ofercie programowej stacja sukcesywnie buduje swoją wysoką pozycję i jest atrakcyjnym Partnerem dla Klientów poszukujących efektywnych metod dotarcia do szerokiej widowni zainteresowanej kontekstową obecnością w formatach remontowych i wnętrzarskich. W czasach bardzo dynamicznych zmian HGTV jest także Partnerem szukającym innowacyjnych rozwiązań – rok 2020 był czasem testowania współpracy w obszarze e-commerce z aplikacją Insbay – narzędziem pozwalającym widzom dokonać zakupów inspirowanych formatami i metamorfozami z programów „Zgłoś remont”, „Pomysłowe Projekty”, „Para w remont” i „Remont razem”.

Rok 2021 to czas na wdrażanie wypracowanych rozwiązań oraz kolejne sezony programów uwielbianych przez widzów.

Wiosną na antenie stacji królować będą oczywiście formaty ogródkowe – „Nowa Maja w ogrodzie”, „Polowanie na ogród” oraz „Wymarzone ogrody”, ale nie zabraknie także emocji i metamorfoz wnętrz! Zapraszamy na kolejny sezon programu, w którym Krzysztof Miruć walczy z czasem przeprowadzając „Weekendowe metamorfozy” oraz drugi sezon formatu z Iwoną Durką, która w „Pomysłowych projektach” udowadnia, że mieszkać pięknie to mieszkać pomysłowo!

W drugiej połowie roku nie zabraknie również inspiracji i wspaniałych metamorfoz – Krzysztof Miruć zmierzy się po raz kolejny z oczekiwaniami bohaterów w programie „Zgłoś remont”. Na antenie zagości także jesienna nowość – „Mieszkanie na miarę”, w której agent nieruchomości, Maciej Mindak („House Hunters – poszukiwacze domów”) pomoże bohaterom znaleźć wymarzone mieszkanie, a architektka Agnieszka Musiał („Usterka”) zadba o to, aby wykorzystać jego potencjał i dostosować przestrzeń do ich potrzeb i marzeń.

 

DANE: NAM, 01.01.2017-31.12.2020; SHR%; W16-49, W16-49 c50+, W16-49 inc5000+; AFF vs A16-49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *