BadaniaMedia

45% wzrost SHR% w czerwcu kanału Disney Channel

Ramówka Disney Channel nieustannie się rozwija i dostosowuje do potrzeb widzów. Dzięki temu w czerwcu Disney Channel odnotował wzrost na poziomie 45% względem tego samego okresu w 2018 roku w grupie A4-12!

 

 

Najchętniej oglądanymi serialami w czerwcu były: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (SHR=13,2%, AMR=1%), Rodzinka od środka (SHR=11,3%, AMR=1,2%) oraz Powodzenia Charlie! (SHR=11,2%, AMR=1,3%).

Już we wrześniu widzowie będą mieli okazję powtórzyć sobie historię Penny Mendez z serialu Penny z M.A.R.S.a. przed emisją 2. sezonu! Serial opowiada o nastolatce, która dostaje się do prestiżowej szkoły dla młodych artystów o nazwie M.A.R.S. Główna bohaterka jest bardzo utalentowana, ale posiada też swoją tajemnicę, którą zna tylko jej najlepsza przyjaciółka. Penny jest córką słynnej piosenkarki Bakìi. Zapisując się do szkoły pod zmienionym nazwiskiem chce przetestować swoje umiejętności sama, bez wsparcia swojej popularnej mamy.

Emisja pierwszego sezonu pomiędzy 2. i 20. września o godzinie 19:30 w Disney Channel. Emisja drugiego sezonu pomiędzy 23. września i 4. października o godzinie 19:30 w Disney Channel.

Oprócz tego we wrześniu widzowie zobaczą kolejne odcinki popularnego serialu Coop i Cami pytają świat. Serial opisuje perypetie rodzeństwa Wratherów – 13-letniego Coopera oraz jego młodszej siostry Cameron, którzy organizują pokazy online i pomagają milionom swoich fanów w głosowaniu na zadane pytania i rozwiązywaniu codziennych problemów.

Emisja od 2. do 13. września o godzinie 17:00!

Dane: NAM, SHR% VI 2019 VS VI 2018, Programmes: SHR%, AMR%; A4-12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *