4Fun Kids w ofercie Polsat Media

Jak wynika z wykazu kanałów Polsat Media, już niebawem oferta programowa zostanie poszerzona o kanał dziecięcy 4Fun Kids.

Przypomnijmy, że w listopadzie 2018 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesję 4Fun Media na uruchomienie nowej stacji, 4Fun Kids.

Aktualnie w portfolio 4Fun Media znajdują się trzy kanały: 4Fun Dance, 4Fun Gold Hits i 4Fun.TV.

Na obecną chwilę nie jest znany termin uruchomienia 4Fun Kids.

Biuro Reklamy Polsat Media to portfolio 75 kanałów telewizyjnych, łączących dużą ogólnopolską stację telewizyjną Polsat oraz szeroki pakiet kanałów tematycznych. 

Polsat Media to również oferta reklamowa największej telewizji internetowej IPLA, ponadregionalnej stacji radiowej Muzo.fm, platformy Polsat Media AdTube, Polsat Media AdScreen. W latach 2009, 2010, 2012, 2013, 2014 i 2017 Polsat Media zostało uznane za najlepsze biuro reklamy wśród stacji ogólnopolskich w raporcie Media i Marketing Polska. W 2012 roku zostaliśmy laureatem głównej nagrody na gali Media Trendy w kategorii „Zintegrowana Kampania w Mediach Cyfrowych” oraz zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii „Wykorzystanie Internetu i Mediów Interaktywnych – podkategoria: Engagement” za realizację  projektu „Kasia Live Baking”, pierwszego w Polsce interaktywnego programu kulinarnego „na żywo”, transmitowanego w internecie za pomocą wielu platform.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *