MediaPolsatZapowiedzi TV

5 odcinek Gier małżeńskich już dziś

W tym odcinku poznamy Agnieszkę „Dziką”, która jest po rozwodzie i teraz szuka partnera na stałe. Być może uda jej się znaleźć tego jedynego w programie „Gry Małżeńskie”, który zobaczymy dziś o godz. 21:00 w Polsat Cafe. Dzika spotka się z trzema mężczyznami i będzie musiała odgadnąć, który z nich jest singlem.

Na pierwszej randce spotyka się z Sebastianem, który jest nauczycielem. Mężczyzna przyjął taktykę „na nieśmiałego”, którą podpowiedziała mu… jego narzeczona.  Jednak plan działania Sebastian realizuje zbyt skrupulatnie, punkt po punkcie nie zważając na to, co robi Agnieszka.

Agnieszka: Jak Ci się podobają moje nogi?

Sebastian: Piękne są.

Agnieszka: A druga Ci się też podoba? Zobacz jakie gładkie, chcesz dotknąć? (mówi dziewczyna kładąc mu swoją nogę na jego kolanach)

Sebastian: Tak. Jezus Maria…. Chciałem Tobie wyznać, że mam taką odskocznię, i nie jest to ślęczenie nad książkami. Mianowicie lubię grać w ping ponga.  (…i przyniósł rakietkę i piłeczkę)

Sandra – narzeczona Sebastiana: O nie!  Zrobił to! Tamta nogi przed nim rozkłada, a on przynosi piłeczkę. Emocje jak na grzybobraniu! 

Kolejną randkę Agnieszka ma umówioną z Michałem. Specjalnie dla niej obsypał podłogę mieszkania płatkami róż. Chłopak jest masażystą i demonstruje swoje umiejętności Agnieszce. Masaż karku przełamuje lody między nimi. Co będzie dalej? Przekonamy się w programie.

Trzecią randkę Agnieszka spędziła z Michałem. Dzika szukała śladów obecności kobiety w mieszkaniu, a jej uwaga skupiła się na lodówce, w której znalazła krem intymny. Michał usiłując ratować sytuację postanowił odwrócić jej uwagę i zagrać dla Agnieszki kilka ballad na gitarze.

Dziewczyna, ubrana w bardzo krótką sukienkę, zaprezentowała bardzo seksowny taniec na schodach prowadzących na piętro.  Co będzie dalej?

Który z mężczyzn, według Agnieszki jest singlem?. Dowiemy się już dziś wieczorem w programie „Gry Małżeńskie” w Polsat Cafe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *