5 urodziny telewizji TBN Polska

Dokładnie 5 lat temu telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi TBN Polska rozpoczęła nadawać 24/7.

 

Z miesiąca na miesiąc podejmujemy współpracę z kolejnymi operatorami i zwiększamy tym samym zasięg naszego kanału. Po równo 5 latach działalności Telewizji TBN Polska 24/7 mogą nas oglądać widzowie: POLSAT BOX, CANAL+, VECTRA, TOYA, ORANGE, MULTIMEDIA, FTA i wielu innych. Jesteśmy dostępni również na platformach OTT – WP Pilot, CDA.

Dziękujemy wszystkim widzom za Wasze zaangażowanie, telefony i ciepłe słowa! Wierzymy, że czeka nas jeszcze wiele rocznic i z roku na rok będziemy docierać z przekazem pokoju i miłości do nowych domów. TBN Polska

TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych “Trinity Broadcasting Network” obejmującą 30 stacji telewizyjnych.

Kanały sieci TBN – w których widzowie mogą oglądać programy i muzykę chrześcijańską, kino familijne oraz programy dla dzieci i młodzieży – nadają 24 godziny na dobę na każdym zamieszkałym kontynencie za pomocą 86 kanałów satelitarnych oraz tysięcy dodatkowych sieci telewizyjnych i kablowych.

Telewizja TBN Polska jest własnością Fundacji TBN Polska. Misją Fundacji jest stworzenie polskiego kanału telewizyjnego promującego chrześcijańskie wartości. TBN Polska pragnie kontynuować wizję Trinity Broadcasting Network opartą na współpracy z partnerami, sponsorami i widzami.

Telewizja TBN Polska tworzy ofertę programową w taki sposób, by zaspokoić zróżnicowany gust szerokiego grona odbiorców ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie oraz poszukujących wartościowych programów dla siebie i całej rodziny.

TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.

Jak ustawić parametry techniczne w odbiorniku TBN Polska FTA:

Jeśli automatyczne wyszukiwanie nie przynosi efektu, należy dodać kanał ręcznie posługując się poniższymi parametrami technicznymi:

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)

Transponder: 80

Download frequency: 12.303 Mhz

Polarization: Vertical

Symbol Rate: 27.500 Msymbol

FEC: 3/4

Modulation: 8PSK DVB-S2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *