50. kino sieci Helios otwarte w Żorach

4 nowoczesne sale, blisko 700 komfortowych miejsc, repertuar uwzględniający najnowsze produkcje oraz doskonała, filmowa atmosfera – to oferta kina Helios, które od dziś, 22 października 2020 r. działa w żorskiej Galerii Wiślanka. Pierwsze seanse dostępne będą dla widzów od jutra, 23 października br. Z tej okazji Żorzanie mogą liczyć na szereg atrakcji – zarówno na ekranie, jak i w klimatycznym foyer kina, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wielkie otwarcie 50. obiektu sieci Helios potrwa aż do niedzieli.

 

Już dziś sieć kin Helios zaprosi mieszkańców Żor do nowoczesnego obiektu gwarantującego najmocniejsze emocje kinowe i znakomitą jakość dzięki najnowocześniejszej technologii. W multipleksie krystalicznie czysty obraz i wyjątkową jakość odbioru zapewnią między innymi: projektory Christie, system dźwiękowy DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Wysoki poziom komfortu gwarantują też lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w żorskim Heliosie.

Wnętrza kina są klimatyczne, a zarazem designerskie. W 4 salach znajduje się w blisko 700 miejsc – zarówno pojedynczych foteli, jak i podwójnych kanap w ostatnich rzędach, charakterystycznych dla kin Helios, a także miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie mogą napić się aromatycznej kawy w Helios Café, a w barze kinowym kupić m.in. popcorn solony i karmelowy, a także inne przekąski oraz napoje.

Podczas pierwszego weekendu funkcjonowania kina nie zabraknie atrakcji, zarówno tych filmowych – w salach, jak i tych organizowanych we foyer kina. W sobotę, 24 października, ogólnopolska sieć pizzerii Gruby Benek będzie w wybranych godzinach bezpłatnie częstowała gości gorącą pizzą, a podczas całego weekendu przeprowadzane będą filmowe quizy z Kołem Fortuny. Z okazji otwarcia najnowszego kina, Helios organizuje także wyjątkowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Widzowie mogą wygrać między innymi: podwójne zaproszenia na przedpremierowy seans polskiego filmu obyczajowego „Polot”, nowoczesne elektryczne hulajnogi, zestawy kinomana, a także fantastyczne nagrody-niespodzianki.

Od początku działalności w Żorach, Helios dba o szeroki wybór filmów spośród premierowych propozycji zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Na widzów będą czekać także różnorodne projekty specjalne, w tym m.in. Kultura Dostępna, Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe, a z myślą o dzieciach organizowane będą Filmowe Poranki. W żorskim multipleksie obowiązuje też unikalny, dynamiczny cennik, w ramach którego widzowie codziennie mogą cieszyć się promocyjnymi cenami. Poza Superwtorkiem, czyli seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach na kinomanów czeka najnowsza oferta sieci „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której tańsze bilety są dostępne nawet na jeden dzień przed planowanym seansem. Planując wizytę w kinie wcześniej i kupując bilet na film z wyprzedzeniem, można zapłacić nawet 8 zł mniej. Atrakcyjne ceny dotyczą również filmów familijnych uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Dzięki wprowadzeniu wyjątkowych procedur sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie mogą bezpiecznie oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował żorski obiekt, zgodnie z wszelkimi wymogami ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły dotyczące repertuaru, atrakcji oraz konkursów dostępne są pod adresem: www.helios.pl.

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 50 kinami mającymi łącznie 281 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność zarówno w miastach małej i średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *